Connect with us

Bitcoin

Snowden o pádu Bitcoinu: Mnoho paniky pro málo důvodů

Zveřejněno

snowden
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Po obrovském propadu ceny Bitcoinu, který se dostal až pod hodnotu 4 000 dolarů, se k současné situaci na trhu s kryptoměnami vyjádřil i whistleblower Edward Snowden, který proslul zveřejněním přísně tajných dokumentů odhalujících rozsah amerických a britských operací ve světě.

,,Toto je po dlouhé době poprvé, co jsem cítil příležitost koupit dip Bitcoinu. Ten pokles byl způsoben obrovskou panikou pro velmi málo důvodů,“ uvedl.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Snowden okomentoval propad Bitcoinu v době, kdy klesl až k hodnotě 3 782 dolarů. Aktuálně se obchoduje za více než 5 500 USD.

Dramatický propad ceny Bitcoinu podle všeho ovlivňují zejména externí faktory v souvislosti s koronavirem. Ať už jde o nařízení Donalda Trumpa o zákazu cestovat do USA obyvatelům pevninské Evropy či o propad akcií DOW a FTSE v takovém rozsahu, jak si nepamatujeme od černého pondělí roku 1987. Do toho všeho vstupuje cenová válka o ropu mezi Saúdskou Arábií a Ruskem.

Snowden kryptoměny už vícekrát využil, přestože se nedá říct, že by byl vysloveně fanouškem Bitcoinu. Za jeho hlavní chybu vícekrát označil jeho přílišnou transparentnost. Přesto ho například v roce 2013 využil na nákup infrastruktury pro jeho servery, pomocí kterých odhalil zmiňované tajné dokumenty. V minulosti se nechal slyšet, že je fanouškům altcoinu Zcash, u kterého vyzdvihuje jeho jedinečně nastavení soukromí. V březnu 2018 potvrdil, že používal i Monero.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.