Connect with us

Bitcoin

Spojení vína a Bitcoinu? V českých Bavorech se chystá výjimečná akce

Zveřejněno

vino bitcoin
Zdroj: canva.com

Bavory na jižní Moravě přinášejí koncem srpna pro fanoušky vína a Bitcoinu výjimečnou událost. Kromě toho, že všichni prodejci akce „ Otevřené sklepy Bavory “ budou akceptovat platby bitocoinem skrze Lightning Network, jeden z nich dokonce umožní nakup vína za neměnnou cenu v satech při kurzu BTC v době jeho historických maxim.

Už koncem srpna – 27. 8. se v malebné vesničce Bavory na úpatí Pálavských vrhů na Moravě uskuteční akce “ Otevřené sklepy Bavory “, které letos zásadním rozhodnutím demonstruje svůj probitcoinový postoj. Všech 12 vinařství, která chystají kromě nabídky oblíbených domácích vín i kvalitní gastronomii, bude akceptovat jako platidlo i Bitcoin skrze síť Lightning Network . Za jídlo a kvalitní láhev vína tak budete schopni zaplatit i v satech (malé jednotky bitcoinu ) expresním způsobem a za minimální transakční poplatky.

Nakupte výhodně za ceny v době ATH

Příležitost výhodné koupě vín přinese především Vinařství stolová hora, které se rozhodlo podpořit v České republice adopci nejznámější kryptoměny ještě zásadnějším způsobem a to tím, že bude vína prodávat v pevné ceně v bitcoinu (v satech) při kurzu BTC v době jeho historických maxim (1 500 000 KČ podle burzy Coinmate 10. listopadu 2021).

To znamená, že až do momentu, kdy BTC dosáhne v budoucnosti nového historického maxima, budou prodejní ceny vín v tomto vinařství ze dne 27.8. 2022 výrazně výhodnější při platbě bitcoinem přes Lightning Network, než při platbě klasickým fiatem – tedy českou korunou.

,,Dlouhodobě věříme v růst hodnoty bitcoinu a jsme připraveni tuto filozofii držet i nadále. Ceny v národních měnách stoupají a v budoucnu budou stoupat i nadále. Ceny našich vín v satoshi však budou vždy po dosažení nového ATH klesat,“ vysvětlil probitcoinovou politiku vinařství Kamil Bouška .

,,Chceme tím přispět k osvojení Bitcoin Lightning Network, stávajícím držitelům bitcoinu nabídnout zajímavou slevu a nováčky motivovat k seznámení se s tímto novodobým fenoménem. Výroba vína je pro nás pouze koníčkem. Proto jsme se rozhodli výdělky z prodeje vín dlouhodobě spořit do bitcoinu. Zároveň chceme podpořit edukaci a adopci těchto vzácných soukromých peněz, které nejsou závislé na rozhodnutích politiků. Adopce BTC je sice v České republice větší než světový průměr, ale stále není tak velká, aby se tímto způsobem prodala většina produkce,“ doplnil.

Detaily o akci v Bavorech naleznete na stránce www.otevrenesklepybavory.cz . Akci bude doplňovat doprovodný program s cimbálovou a taneční hudbou. Vstupenky lze koupit dopředu za zvýhodněnou cenu v omezeném množství 1100 ks. Součástí vstupného je poukaz na nákup vína a dárkové předměty.

Zdroj: Autor, orevrenesklepybavory.cz

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.