Connect with us

Ethereum

Spoluzakladatel Ethereum se bojí o bezpečnost. Kompletně opouští svět kryptoměn

Zveřejněno

Anthony Di Iorio
YouTube, Anthony Pompliano

Jeden ze spoluzakladatelů Ethereum (ETH) Anthony Di Iorio se rozhodl definitivně opustit kryptosektor. Jako důvod uvedl, že se necítí být v tomto segmentu v bezpečí. Zároveň poznamenal, že kryptoměny jen ve velmi malé míře ovlivňují životy běžných lidí.

Anthony Di Iorio je dalším ze série spoluzakladatelů Ethereum, který definitivně opouští tento projekt. Podobně jako on se rozhodli opustit svět kryptoměn a zaměřit se na jiné typy podnikání v minulosti i Amir Chetra a Jefrrey Wickle.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

V kryptosektoru, ale ne přímo u Ethereum, zůstali Charles Hoskinson a Gavin Wood. První jmenovaný se stal hlavní tváří kryptoměny Cardano (ADA) a druhý zas kryptoměny Polkadot (DOT). Právě tyto dvě kryptoměny jsou označovány za potenciální hlavní konkurenci Ethereum.

Na pracích souvisejících s Ethereum se už nepodílejí ani Joseph Lubin a Mihai Aliso. Lubin založil firmu ConsenSys a Alisa společnost AKASHA project. Jde o firmy, které pracují na aplikačních řešeních postavených na Ethereum, čili jsou s touto kryptoměnou úzce spjaty.

Přímo u Ethereum z řad spoluzakladatelů z roku 2014 zůstal už jen Vitalik Buterin, hlavní tvář Ethereum, který se nadále intenzivně zapojuje do všeho, co souvisí s touto kryptoměnou.

Di Iorio se chce od kryptoměn distancovat

Pokud jde o Anthonyho Di Iorioa, který se svého času podle magazínu Forbes dostal na seznam kryptomiliardářů, svůj odchod odůvodňuje tím, že jeho profil se stal „rizikový a necítí se z toho nadšený“. ,,V tomto prostoru se necítím zcela v bezpečí. Pokud se začnu soustředit na větší problémy, myslím si, že s tím budu více v pohodě.“

Di Iorio chce prodat i své úspěšné projekty Decentral a Jaxx, přičemž stovky milionů dolarů, které by za ně mohl dostat, chce přijmout ve formě tradičních fiatových peněz, nebo jako kapitál v jiné firmě. Jinak řečeno kryptoměny jako platidlo neakceptuje.

,,Chci se diverzifikovat tak, abych nebyl považován za kryptočlověka,“ doplnil. ,,Chci řešit složité problémy. V případě potřeby do toho začlenit i kryptoměny, ale mnohdy to tak není … Existuje jen opravdu malé procento příležitostí, kdy je (kryptoměny) svět potřebuje.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.