Connect with us

Kryptoměny

Studie: Firmy vidí hlavní využití blockchainu v oblasti plateb

Zveřejněno

Štúdia
Štúdia

Nejnovější studie, kterou publikoval Business Insider Intelligence, naznačuje, že technologie blockchain má zatím největší využití v oblasti zlepšení platebních systémů, vyrovnaní cenných papírů, ochrany před podvody a ve financování obchodování.

Zpráva, která byla publikována 19. března, analyzuje několik finančních a technologických organizací na světě včetně Australia and New Zealand Banking Group, Bank of America, Citi Bank, HSBC, Ripple, Visa, Fidelity Investments či CME Group.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Až 66% dotázaných finančních institucí považuje za hlavní výhodu blockchainu a technologie distribuované knihy (DLT) pokrok v oblasti plateb, zatímco 56% respondentů uvedlo jako hlavní výhodu vypořádání cenných papírů.

41% uvedlo, že jim blockchain pomáhá v odhalování podvodů a 38% účastníků průzkumu tvrdí, že hlavní využití blockchainu vnímá ve financování obchodování.

Podle studie jsou finanční instituce nadále znepokojeny komerčním využitím této technologie, regulační nejistotu a obtížemi při spojování konkurenčních účastníků. Studie také zjistila zvýšený skepticismus související se situací na kryptotrhu.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.