Connect with us

Analýzy

Technická analýza (14.6.): Podrobně Bitcoin + Marketcap, ETH a LTC

Zveřejněno

Marek Vaňha Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál portál na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které jsou občas doplněny i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin a altcoiny podíval tradičně jako každý pátek Marek Vaňha z Golden Pocket.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Ahojte tradeři a vítejte u pátečního updatu trhu.

BTCUSD

BTC splnil naši první target zónu = 8204-8333,-USD a nyní se nacházíme v klíčové zóně, která rozhodne, co nás v dalších dnech čeká. Zatím vypadá vše lépe pro Bulls. Dostali jsme s enad trendovou rezistenci a jdeme sideways, což nám značí, že trend by měl s největší pravděpodobností pokračovat. Jako target pro dokončení korekční vlny „B“ stále sledujeme 8657-8832,-USD.

Aktuální predikce:

Predikce z 10.6.2019:

BTC CME FUTURES

Růst BTC je zatím velmi limitovaný, což je krásně vidět na grafu CME Futures. Všimněte si, že se nám vytvořila formace trianglu ve vlně „(b)“, což značí, že se jedná o korektivní uptrende před pokračováním downtrendu. CME splnilo první target = 8390,-USD a druhý target 8583,-USD je stále ve hře. Zatím jsme neviděli decisivní zamítnutí, které by nám ukázalo, že uptrend je u konce a jedeme dolů. Target pro vlnu „((c))“ vlny „((4))“ = 7060-6883,-USD.

Aktuální predikce:

Predikce z 10.6.2019:

BTC DOMINANCE

U BTC dominance sledujeme stále stejný scénář pro vlnu „((c))“ v zóně 59-59,39%, odkud bychom měli pokračovat v aktuálním downtrendu a oslabení dominance Bitcoinu. Target pro dokončení této struktury stále uvažuji v zóně 53-52%.

BTCUSD LONGS vs SHORTS

Zde zatím také jedeme přesně dle predikce a na grafu Longů sledujeme impulzní odraz a dokončení korekční vlny „(2)“. U shortů sledujeme pokračující downtrend, kdy se aktuálně nacházíme v dokončování korekční vlny „(c)“.

Aktuální predikce

Predikce z 12.6.2019:

GRAYSCALE BITCOIN TRUST

GBTC mělo odraz z predikované zóny a sledujeme postupné rozvíjení vlny „((b))“. Aktuálně se nacházíme v dokončené subvlně „(b)“ a čeká nás pokračování subvlny „(c)“ k cca 10,97, odkud bychom měli pokračovat v donwtrendu vlny „((c))“.

GBTC má hodně časté FLAT korekce (viz „příklad“ v grafu), takže vlna „((b))“ může jít klidně až k 11,98 v ostrém manýru, ale stále ji budeme anotovat jako korekční a očekávat dokončení vlny „((c))“ v zóně 9,23-8,70. Invalidation level = 4,97.

Aktuální predikce:

Predikce ze 7.6.2019:

TOTAL MARKET CAP

U TMC sleduji podobnou strukturu jako u Bitcoinu a velkých altů. Korekce z aktuálního high měla sice pouze 3 subvlny, ale nedostala se na rozumný Fibonnacciho Retracement. Z tohoto důvodu sleduji aktuální odraz jako korekční vlnu „((b))“ s targetem cca 257,-mld USD a poté očekávám pokračování downtrendu do zóny 212-202,-mld USD.

TMC vykazuje také známky zdravé korekce, takže po dokončení této komplexní korekce, můžeme očekávat pokračování uptrendu.

Aktuální predikce:

Predikce z 12.6.2019:

ALTCOINY

U velkých altcoinů v páru s USD sleduji aktuálně dokončování korekčních struktur a po dosažení targetů budu čekat na další signály ke vstupu.

ETHUSD

Např. Ethereum (ETH) hitlo první target 263,42,-USD a stále je ve hře target zóna 269-271,88,-USD, kde budu uzavírat zbytek pozice, kterou mám nyní otevřenou. Pokud se dostaneme pod trendový support na kterém jsme teď, ETH půjde s největší pravděpodobností k cca 220-214,-USD. Tento bearish scénář ale zatím není prioritní, protože stav BTC vypadá spíše na poslední leg up, než na ostré zamítnutí a pokračování downtrendu.

LTCUSD

U Litecoinu aktuálně sledujeme rozvíjení potenciální subvlny „(iv)“, která má aktuálně strukturu korekční „(abc)“ Zatím vše nasvědčuje tomu, že uptrend u LTC bude pokračovat up k cca 148,-USD. Invalidation level této predikce = 119,304,-USD.

Nechť Vás síla provází! Marek Vaňha

TRADING A ZÁVODĚNÍ – NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNEK V MAGAZÍNU KSA

Tento rok opět vychází nový magazín Klubu sportovních aut 2019 a jak už to bývá, nemohli jsme u toho chybět. V Golden Pocket nejsme totiž jen vášniví tradeři, ale i milovníci rychlých a silných aut. Důvodem, proč nás obě tyto aktivity baví je, že mají mnohem více společného, než se na první pohled zdá. Více se o této zajímavosti dočtete v článku.

Trading a závodenie - Golden Pocket

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Marek Vaňha

Marek VaňhaGolden Pocket
Jmenuji se Marek Vaňha a živím se jako day trader obchodováním kryptoměn, komodit a klasických akciových trhů na základě Teorie Elliott Wave. Jsem majitelem největšího webového portálu na predikce dle EW Teorie v CZ/SR s názvem Golden Pocket. Zde denně sdílíme naše analýzy, vstupy, otevřené obchody, set upy na day / swing trading a pořádáme pravidelné live streamy.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.