Connect with us

Analýzy

Technická analýza (15.7.): Bitcoin testuje dvojité dno

Zveřejněno

analyza-bitcoin-curaj
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin těsně před víkendem prorazil trendovou linii růstu a o víkendu dokonce přerušil vyšší highs, vyšší lows. Tato kombinace naznačuje další poklus až k ceně kolem 9 000 USD. Akumulační zóna začíná na bitcoinu až od 9 200 USD, kam by se bitcoin měl vrátit, pokud neudrží support na 10 000 USD. Nyní se nacházíme na jeho dně, kde ovšem nepřichází silná reakce od této úrovně.

Bitcoin míří dolů pod 9 000 USD

4 hodinový graf bitcoinu

Každá situace na grafu nám dává nějakou pravděpodobnost. Po proražení trendovky a přerušení price action je nyní vyšší pravděpodobnost na straně dalšího poklesu ceny až do zpětného návratu, kde whales akumulují kapitál tj. 6 000 – 9 000 USD. Budeme mít opět šanci nakoupit bitcoin za skvělé ceny kolem point of control.

Spustí bears paniku?

Aktuálně bych od trhu očekával menší vzpamatování v řádech stovek dolarů, aby se nabralo pořádně shortové palivo na průraz 10 000 USD. Tato cena zatím drží, ačkoliv abych byl pro vyšší růst od této ceny očekával bych odraz s vysokými viditelnými objemy. Při aktuálním rozpoložení to nevidím krátkodobě dobře pro bitcoin. Ovšem pokud bitcoin chce tento support prorazit, musí aktivovat stoplossy spekulantů a spustit paniku prudkým prodejním útokem. Aktuální shorty jsou jen fázované pravděpodobně botem.

Vše je o správném řízení pozice

Každá analýza je pravděpodobnostní scénář na určitý časový rámec. Bitcoin během pár dní dokáže měnit plno proměnných kvůli své volatilitě a možnosti neustálého vstupu nových spekulantů. My se nacházíme od 12 000 USD ve fiatu a již nyní máme o 20 % bitcoinů více. Limitní příkazy mezi 10 – 11 000 USD jsme postupně rušili díky sledování indícií v grafech a vše posíláme našim členům. Nyní jsou pro nás důležité limitní nákupy pod 9 000 USD v akumulační zóně. Při této volatilitě není na škodu si chodit i pro krátké profity na bitcoinu. Na takový trade se můžeš podívat v našem Crypto Kingdom videu. Rád bys nakoupil bitcoin, než opět začne růst? Přidej se k našim signálům!

Tato technická analýza je jen ochutnávkou celého našeho rozboru, který děláme každý den pro členy ve videu s názvem Krypto-snídaně. V kryptosnídani každý den rozebírám podrobně bitcoin, altcoiny a další parametry jako dominanci a kapitalizaci trhu.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.