Connect with us

Analýzy

Technická analýza (28.6.): Dvě možnosti pro Bitcoin a pohled na altcoiny

Zveřejněno

analyza-bitcoin-vanha
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál portál na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které jsou občas doplněny i o zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin a altcoiny podíval tradičně jako každý pátek Marek Vaňha z Golden Pocket.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Ahojte tradeři a vítejte u páteční analýzy crypto marketu! Dnes se podíváme na BTCUSD, BTC CME FUTURES, GBTC.

BITCOIN vs. USD

BTC se pomalinku dostává z korektivního channelu po tom, co mělo odraz z predikované zóny, kde se nachází 0.618 Fibo retracement pro potenciální vlnu „((3))“. Aktuální downtrend se dá zanotovat pomocí 3 vln. Máme tedy nyní pouze dvě možnosti:

1) Korekce je dokončena a jdeme na 15k
2) Jsme nyní ve vlně „((b))“ potenciální FLAT korekce, která nám značí, že aktuální konsolidace bude mít spíše sideways charakter než ostrou korekci někam k 7,5k,-USD.

Máme před sebou opět víkend, který byl v posledních x případech bullish, takže uvidíme, jak se celá struktura rozvine, ale zatím bych nebyl přehnaně bearish upřímně. Rozhodující bude tzv. Bullish level = 13300,-USD, kde se rozhodne, zda budeme pokračovat v korekci, nebo nás čeká dokončení celého cyklu kolem 15k,-USD.

Levely, které sledovat jsou vyznačeny v grafu.

BTC CME FUTURES

Na grafu CME máme lehce odlišnou strukturu, ale sledujeme ten samý průběh jako v páru BTCUSD. CMe používám kvůli GAPům, které jsou nejlepší indikátory pro očekávaný support a reakce na ně, Vám prozradí spoustu infromací. Nyní jsme otestovali první důležitý GAP, od kterého byl impulzní odraz, takže sledujeme potenciální pohyb minimálně k otestování zóny = 12770-13300,-USD, kde se rozhodne, zda nás čeká vytvoření higher high, nebo se dokončila vlna „(b)“ a jdeme k cca 9k,-USD.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST

GBTC splnilo target s chirurgickou přesností a zaznamenalo ostrý dump. Uvažujeme tedy minimálně „((abc))“ korekci do zóny 11-9, kde se nachází silný support ve formě subvlny „4“ vlny „(3)“ a Fibonacciho retracement 0.618.

ALTCOINY

Malé altcoiny v páru s BTC pomalinku vystrkují růžky a mezi mé favority patří stále Matic, ONE, SKY, RVN, NANO a další. Mají velmi podobné struktury, kdy při včerejším dumpu vystřelily z predikovaných support zón. Toto je jedině dobré znamení, že v případě pokračování korekce u BTC, mají malé alty obrovskou šanci na odraz ze dna. Vždy je dobré si počkat na reakci, protože nikdy člověk neví, co se v případě downtrendu u BTC může stát. Velké alty s sebou stáhne na 99%, ale u malých je to občas gambling a je lepší počkat na reakci. Ta právě podle mě přišla včera, kdy jsme viděli silné odrazy u vybraných altcoinů v rámci desítek procent. Jako příklad můžeme použít graf ONEBTC (Harmony).

Harmony totiž stále vypadá dobře, kdy sledujeme potenciální otestování hranice 216 sats v dalších hodinách / dnech. Tato hodnota je důležitá z toho důvodu, že se zde nachází 1:1 Extension vlny „((a))“. Pokud se dostaneme nad tuto hodnotu, pak je veliká pravděpodobnost, že ONE našel své dno a čeká nás pomalé rozvíjení uptrendu. Invalidation level = 119 sats.

Většina velkých altcoinů v páru s USD má velmi podobné struktury, kdy sledujeme potenciální „(abc)“ korekce. U BTC je veliká šance na nové high, ale u altů bych na takovou sílu upřímně nespoléhal. Jejich struktur jsou poslední týdny spíše korekční a v případě, že by BTC šlo na nové high očekávám spíše u velkých altů pohyb do vlny „(b)“. Jako příklad za všechny si můžeme ukázat graf ETHUSD:

Jsou samozřejmě i výjimky, které mohou dosáhnout nového high, ale jedná se pouze o NEO a ZEC. Zbytek půjde ve stopách ETH. Alty, kterým doporučuji se vyhnout, jsou XRP a OMG. Oba mají ošklivé korektivní struktury a velkou pravděpodobnost, že v dalších týdnech vytvoří nová minima v páru s USD.

Pro všechny zájemce o naše služby nabízíme 30ti denní garanci vrácení peněz. Naším cílem je vytvořit komunitu podobně uvažujících traderů a nevidíme důvod, proč byste měli platit za zajíce v pytli. Takže přijďte, vyzkoušejte a když nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze za členství.

golden-pocket-banner

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný a klidný víkend!

Marek Vaňha – Golden Pocket

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením. 

Autor analýzy

Marek Vaňha

Ing. Marek VaňhaGolden Pocket
Jmenuji se Marek Vaňha a živím se jako day trader obchodováním kryptoměn, komodit a klasických akciových trhů na základě Teorie Elliott Wave. Jsem majitelem největšího webového portálu na predikce dle EW Teorie v CZ/SR s názvem Golden Pocket. Zde denně sdílíme naše analýzy, vstupy, otevřené obchody, set upy na day / swing trading a pořádáme pravidelné live streamy.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.