Connect with us

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (10.5.): Doporučuji opatrnost, blížíme se do nebezpečné zóny

Zveřejněno

Marek Vaňha - Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Náš portál na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu, které občas doplní io zajímavé altcoiny. Dnes se na Bitcoin podíval tradičně jako každý úterý a pátek trejder Marek Vaňha z Golden Pocket.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

BITCOIN (DOMINANCE)

Dobré ráno tradeři, u Market Capu dominance BTC sledujeme v progresu dokončování 5ti vlnné struktury s targetem 62,73-64,5, odkud očekáváme korekční strukturu ve formaci „(ABC)“. Dominance měla ve vlně „(2)“ ostrý a silný retracement do zóny 0,618-0,786, takže u vlny „(4)“ musí být spíše sideways struktura (abc) FLAT, nebo trianglová formace maximálně do zóny 0,5-0,382 Fibo retracementu. To se zde krásně potvrdilo a nyní sleduji potenciální dokončování poslední vlny celého uptrendu. Doporučuji tedy sledovat zónu 62,89-64,50 pro případné zpomalení BTC dominance a přesunu kapitálu do altů.

BITCOIN CME FUTURES:

U BTC CME jsme dosáhli targetu 6123,-USD a nyní se blížíme do alternativní zóny. V tuto chvíli doporučuji opatrnost a konzervaci zisků, protože se blížíme do nebezpečné zóny, odkud očekáváme korekci potenciální vlny „((4))“ nejvyššího řádu. Jakýkoliv ostrý retracement pod zónu 5174-4940,-USD bude signalizovat trhu, že jsme dojeli do konce a čeká nás komplexnější a hlavně hlubší retracement.

Ostré korekce u BTC jdou většinou hodně hluboko až na 0.786 Fibo retracement, kde se také na tomto grafu nachází nevyplněný GAP, na který nesmíme zapomenout. Další dny budou pro celý market klíčové.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

U GBTC sleduji stále hodnotu 8,4 alternativního targetu pro vlnu „(5), kde bychom měli aktuální strukturu dokončit. I zde je nevyplněný GAP mezi 0.618-0.786 Fibo retracementu, takže jsem zvědavý na následující dny, jak bude korekční struktura vypadat. Pokud bude ostrá, budu buyer v zóně GAPu = 5,48-5,08.

TOTAL MARKET CAP

TMC stále pokukuje po 200mld USD. Uvažuji aktuálně rozvíjení formace trianglu v subvlně „(iv)“ , který značí pokračování trendu.“

Velké alty

Velké alty mají všechny aktuálně stejné bullish struktury, které se musí potvrdit impulzním odrazem. Alty mají zatím zaděláno na pěkný a silný uptrend, ale potřebují reakci. Price action je poslední dny / týdny hodně pomalý což také hraje do karet bulls. Celý market nyní vyčkává a my musíme bohužel také. Jako jeden příklad za všechny přikládám graf IOTA v páru s USD.

Market má vždycky tendenci se hnout přesně v momentě, kdy to většina lidí vzdá a začne být znechucená. Vše tedy nasvědčuje tomu, že jsme blízko, protože je to znechucení cítit úplně všude. Buďte trpěliví a mějte plán. Jedině to se časem vyplácí. Nechť Vás síla provází! Marek.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Marek Vaňha

Marek VaňhaGolden Pocket
Jmenuji se Marek Vaňha a živím se jako day trader obchodováním kryptoměn, komodit a klasických akciových trhů na základě Teorie Elliott Wave. Jsem majitelem největšího webového portálu na predikce dle EW Teorie v CZ/SR s názvem Golden Pocket. Zde denně sdílíme naše analýzy, vstupy, otevřené obchody, set upy na day / swing trading a pořádáme pravidelné live streamy.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.