Connect with us

Analýzy

Technická analýza Bitcoinu (4.11.): Trpělivě čekám na supportní úrovně

Zveřejněno

analyza-bitcoin-curaj
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn podíval Ing. Jan Čuraj z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Bitcoin (BTC)

Včera na livestreamu jsi mohl vidět možné scénáře ode mě a Michala Majzlíka, tradera signálů Crypto Kingdom. Oba jsme aktuálně bearish krátkodobě a dlouhodobě bullish na bitcoinu. Půjdeme do bitcoinu na supportních úrovních pod 9 000 USD, ačkoliv mi trh vzal přesnou limitku na Binance na hodnotě 9074 USDT, která byla nízko kapitalizována. Konsolidační struktura na bitcoinu může klidně několik týdnů trvat. Osobně čím delší bude, tím vyšší pravděpodobnost výstřelu bitcoinu na 10 400 USDT, kde potřebuje svoji cenu ustálit.

4hodinový graf bitcoinu

Dominance bitcoinu

Graf dominance bitcoinu vypadá stejně jako bitcoin a je pravděpodobné znova otestování supportu z grafu minulého týdne.

Celková kapitalizace

Díky výstřelu altcoinů kvůli Číně, máme graf posunutý výše než kapitalizaci bitcoinu. Ale také se zde tvoří P-profil s útokem na support kolem 230 mld. USD.

Kapitalizace altcoinů

4hodinový graf kapitalizace altcoinů

Na druhou stranu je graf kapitalizace altcoinů velmi zajímavý pro tradingové strategie. Máme dole vytvořený symetický profil, který ukazuje na delší konsolidaci altcoinů. Tato konsolidace pak může být start nové altseason.

Na grafu je support a rezistence, kde se bude obchodovat směrem k 72 mld. USD, kde je bod kontroly. Osobně bych se na altcoiny zaměřil nyní s nižším rizikem a výstřel k 80 mld. USD, nebo až na supportu 64 mld. USD s vyšší kapitálovou váhou.

Čekáme na další informace z Číny

Jedna zpráva trh poměrně nastartovala, ale to ještě nestačí. Musí přijít série dalších zpráv a reakcí trhu, které spustí nějakou emoční lavinu. Po pár hodinové pumpě se trh opět uspal. Podle našich prognóz může trh projít konsolidační fázi klidně až do konce roku. Proto opět je potřeba být trpělivý, protože ten trh je extrémně volatilní jen pár dní v měsíci. S naším týmem všechno monotorujeme a servírujeme vstupy a výstupy našim členům v Crypto Kingdom.

Proto neváhej a připoj se k naší největší kryptoměnové komunitě Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan ČurajCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 14 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji třetím rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.