Connect with us

Bitcoin

The Motley Fool kupuje Bitcoin a zařazuje ho do svého 10x portfolia

Zveřejněno

Montley Fool Bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Známá americká investiční poradenská společnost The Motley Fool včera oznámila, že zařadila do svého „10x portfolia“ kryptoměnu Bitcoin a že do ní plánuje investovat 5 milionů dolarů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„10x portfolio“ od poradenské firmy z Virginie, která vznikla již v roce 1993, zahrnuje společnosti a jiná aktiva, která mají v dlouhodobém horizontu potenciál zvýšit svou hodnotu 10krát a více. Nuž a v případě Bitcoinu The Motley Fool předpovídají, že Bitcoin má velkou šanci v horizontu několika let překonat cenu 500 000 dolarů.

Firma zároveň potvrdila, že 5 milionů dolarů použije na přímou koupi Bitcoinu a tedy nevyužije žádné služby třetích stran, které označila za „předražené ETF“ (podle všeho tím narážela na Grayscale).

Důvody investice do Bitcoinu vysvětlila společnost na Twitteru, kde konstatovala:

  1. Věříme, že Bitcoin bude z dlouhodobého hlediska efektivnějším udržitelem hodnoty než zlato
  2. Věříme, že v budoucnu se Bitcoin stane médiem pro výměnu hodnoty v době, kdy se jeho cena v průběhu dekád stabilizuje
  3. Věříme, že může být produktivním hedžem vůči inflaci

Poradenská firma si dobře uvědomuje i vysokou volatilitu Bitcoinu, ke které poznamenala: ,, Zatímco Bitcoin může z krátkodobého hlediska pokračovat ve své volatilitě, myslíme si, že od tohoto momentu má potenciál 10krát zvýšit svou hodnotu v dlouhodobém horizontu a efektivně diverzifikovat naše portfolio . Plánujeme držet Bitcoin mnoho let.“

Podle portálu SimilarWeb je stránka The Motley Fool v kategorii investičních poradenských firem pátá nejnavštěvovanější na světě s přibližně 87 miliony návštěv měsíčně (166. nejnavštěvovanější stránka v USA), nuže a pokud jde o zmíněné portfolio, dosud do něj firma zařadila 10 různých aktiv z plánovaného počtu 40.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.