Connect with us

Bitcoin

Tim Draper: Libra a další kryptoměny jsou mostem pro Bitcoin

Zveřejněno

Tim Draper
Tim Draper

Tim Draper, jeden z nejznámějších bitcoinových investorů, si myslí, že kryptoměna Libra pomůže k osvojení nejznámější a největší digitální měny.

Známý veterán, který vydělal miliardy dolarů investicemi do rizikového kapitálu, se koncem minulého týdne zúčastnil interview pro CNBC, kde konstatoval, že Libra, tedy kryptoměna Facebooku, bude sloužit jako jakýsi most pro masové osvojení bitcoinu.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zároveň konstatoval, že Bitcoin představuje skutečnou inovaci a půjde o nástroj, který nakonec změní způsob fungování hranic, financí a vládní moci.

,,Myslím si, že všechny další kryptoměny jsou mostem, které budou sloužit pro vytvoření bitcoinového životního prostředí,“ uvedl.

Podle Drapera, který bitcoinu předpovídá cenu do 250 tisíc dolarů už do konce roku 2021, jsou američtí zákonodárci příliš těžkopádní a pomalí, pokud jde o jejich postoje týkající se inovací ohledně blockchainu a příbuzných témat.

Pokud jde o Libru, domnívá se, že regulátoři v současnosti nepotřebují od Facebooku žádné záruky ještě předtím než bude produkt spuštěn. ,,Ještě před upgradem zavádějí regulaci. Facebook zatím jen ohlásil příchod Libry, ještě nebyli schopni poslat loď na moře a regulátoři jsou již před nimi,“ diví se.

Známý investor se minulý týden zviditelnil i velmi ostrou kritikou indické vlády, která měla zavést do platnosti zákaz omezující jakékoliv nakládání s kryptoměnami. Draper konstatoval, že vláda v Dillí je ubohá a zkorumpovaná. Ministr financí Indie však následně tyto spekulace popřel a vypadá to tak, že pozice kryptoměn v druhé nejlidnatější zemi světa je stále sporná.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.