Connect with us

Bitcoin

Tim Draper: Ne vlády, ale Bitcoin zachrání svět před krizí

Zveřejněno

Tim Draper
Tim Draper

Miliardář Tim Draper zůstává navzdory obrovskému propadu ceny Bitcoinu stále jeho velkým obhájcem a je přesvědčen, že Bitcoin nakonec naplní očekávání, která jsou do něj vkládány.

V rozhovoru v rámci podcastu 415 Stories nastínil, že budoucnost vidí v decentralizaci, která bude poháněna Bitcoinem a jinými novými technologiemi, která transformují největší průmyslová odvětví na světě.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Podle Tima Drapera Bitcoin sehraje roli jednoho z vůbec nejdůležitějších nástrojů v období zotavování se ze startující globální finanční krize, přičemž bude čelit protivníkovi v podobě centralizovaných struktur jako jsou banky a vlády. ,,Když se svět začne sestavovat, zachrání ho Bitcoin, ne banky a vlády,“ konstatoval.

Draper je přesvědčen že Bitcoin a umělá inteligence (AI) mají potenciál zcela transformovat odvětví bankovnictví, zdravotnictví a nemovitostí. Jejich využití vidí i v pojišťovnictví, kde vidí obrovský potenciál pro společnou spolupráci smart kontraktů, umělé inteligence a blockchainu.

,,Například bych mohl založit pojišťovací společnost s pojistnou matematikou založenou na umělé inteligenci, abych uměl identifikovat podvody a inteligentní smlouvu propojit s Bitcoinem a to vše umístil na blockchain,“ nastínil svou vizi.

Tim Draper si navzdory současnému pádu hodnoty Bitcoinu stále stojí za jeho známou predikcí, podle níž by mohl do konce roku 2022 stát až 250 tisíc dolarů.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.