Connect with us

Bitcoin

Tim Draper: Pokud jste mileniál, měl byste investovat do Bitcoinu

Zveřejněno

Tim Draper
Tim Draper

Miliardář Tim Draper řekl během rozhovoru pro FOX Business, že radí každému mileniálovi, aby investoval do Bitcoinu.

Milenálové, kteří jsou také označováni jako Generace Y, jsou lidé, kteří se narodili mezi lety 1980 až 1995. Jde tedy převážně o lidi, kteří patří mezi mladou generaci pracujících.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Draper, který je respektovaným obchodníkem s rizikovým kapitálem, se domnívá, že pro mileniály má Bitcoin zvláštní význam. Považuje je totiž za generaci, kteří musí předem myslet na svůj důchod, přičemž při současném nastavení systému se nemohou spoléhat na stát.

Podle Drapera tradiční systém milienály zadlužuje. Jde o desítky až stovky tisíc dolarů. ,,Je to pro ně těžké, protože se stávají spíše nájemníky než kupujícími … jsou k tomu donuceni. „

Cestou pro milenály je podle Drapera budování nové „říše založené na novém modelu„, který na rozdíl od dolaru neukládá různé poplatky a předpisy za transakce. Mluví o bitcoinu.

,,Když se podíváte na Bitcoin řeknete si: ,,Hej, toto je skvělé, protože to není můj otců starý Oldsmobile (staré auto v USA). Náš bankovní systém je Oldsmobile, je to starý Oldsmobile,“ uvedl přirovnání.

Draper proto radí mileniálům: ,, Začněte budovat svou novou říši na novém modelu, který nevyžaduje, abyste platili 2,5 až čtyři procenta pokaždé, když přijdete se svou kreditní kartou do některé banky … vyžadují od vás těžké a přísné předpisy a vše je přitom vázáno na dolar. Myslím si, že pokud opravdu chcete pracovat, myslím si, že byste měli jít do bitcoinu. „

zdroj: foxbusiness.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.