Connect with us

Bitcoin

Tim Draper zaostřil na kryptotrh v Indii. Není jediný

Zveřejněno

India
India

Známý propagátor Bitcoinu Tim Draper, který vydělal obrovský majetek při investici do této kryptoměny v jeho „časných letech“ existence, naznačil, že svůj focus bude v nejbližším období soustředit na indický trh.

Tim Draper se ve svém „tweetu“ ze dne 22. března vyjádřil k nedávnému zrušení zákazu poskytování bankovních služeb pro společnosti v Indii, které podnikají s kryptoměnami. Vedle toho uvedl, že během jeho nedávné cesty v Indii potkal několik lidí ze zajímavých startupů zaměřených na Bitcoin a kryptoměny, přičemž poznamenal, že brzy by některé z nich rád financoval.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Nejvyšší Indický soud a indická vláda ukázaly, že nejlepší nápady nakonec vyhrají a to ve správném čase, protože výhody Bitcoinu a kryptoměn v porovnání se stávajícími systémy se projeví během této krize,“ konstatoval.

Draper z dlouhodobého hlediska očekává, že současná krize povede k tomu, že lidé si uvědomí výhody bitcoinu jako držitele hodnoty.

Tim Draper není jediným investorem, který se chce prosadit na indickém kryptotrhu a může potenciálně oslovit přes miliardu lidí. Zájem už projevily i burzy Binance aWazirX, které společně oznámily založení svého fondu „Blockchain pro Indii“ v hodnotě 50 milionů dolarů. CoinDCX zas financuje částkou 1,3 milionu dolarů iniciativu ke zvýšení informovanosti o kryptoměnách v zemi.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.