Connect with us

Ethereum

TIME se stane prvním velkým mediálním domem, který bude vlastnit kryptoměnu Ethereum!

Zveřejněno

Ethereum
Pixabay.com

Magazín TIME, který letos na sebe upozornil krypotoměnovou scénu prodejem série NFT tokenů oznámil, že bude držet na své rozvaze kryptoměnu Ethereum (ETH). Stal se tak prvním velkým mediálním domem, který přiznal držení decentralizovaného digitálního aktiva.

TIME potvrdil, že Ethery (ETH), které bude evidovat v rámci své účetní rozvahy, jí bude spravovat společnost Galaxy Digital, za kterou stojí miliardář Michael Novogratz. Zajímavé je, že TIME tyto Ethery získal jako formu platidla právě od Galaxy Digital, která skrze ně bude financovat novou kampaň týkající se fenoménu metaverse.

Spolupráce TIME s Galaxy Digital zahrnuje spuštění projektu “TIME 100 Companies Metaverse” a newstletteru o Metaversu „Into the Metaverse”. Naznačuje to, že respektovaný americký magazín by se měl v následujících letech začít soustředit na novinky z nově vznikajícího světa virtuální reality. Kromě toho založí na svých webových stránkách i sekci “TIME for learning”, kterou by měla spustit již v prosinci. Obsahovat by měla další vzdělávací zdroje o metaversu.

Pojem metaverse se stal hitem zejména poté, co společnost Facebook oznámila, že se přejmenuje na META, protože její ambicí je přivést v následujících letech uživatele své sociální sítě do světa virtuální reality. V ní vidí kryptosekor velké příležitosti, což potvrdil také CEO Galaxy Digital Michael Novogratz.

,,V průběhu následujícího desetiletí se metaverse stane stále důležitější součástí světové ekonomiky. Naši fyzickou a digitální realitu je již nyní obtížné rozlišit. Těšíme se na partnerství s TIME, ikonickou značkou, která ví, jak přinášet inovace a zaujmout čtenáře, tvůrce a nadšence,“ uvedl miliardář, který je dlouholetým bitcoinovým býkem, ale zároveň i fanouškem kryptoměny Ethereum. Na jejích bedrech by mohlo v budoucnu vzniknout mnoho projektů, které by mohly ve světě metaversu najít své místo.

Zdroje neuvedly, zda TIME bude investovat do Ethereum i přímo, nebo Galaxy Digital bude spravovat pouze aktiva, která získá přímo od Galaxy Digital az prodeje svých produktů. Část Etherů vydělal TIME i v rámci prodeje NFT série s názvem „TIMEPieces“.

Další zajímavé články

Velryba během pádu ceny koupila bitcoiny za téměř $100 milionů! Došlo i k odlivům BTC z burz

Bitcoin má za sebou nejvýznamnější aktualizaci za 4 roky – Taproot posílí zejména soukromí!

Bitcoinová peněženka velryby přesunula po 8 letech $150 milionů

Na mé peněžence jsem si našel neznámé kryptoměny. Co mám s nimi dělat?

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.