Connect with us

Bitcoin

Tone Vays si myslí, že Bitcoin je v konečné fázi kapitulace

Zveřejněno

Tone Vays
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Tone Vays patří mezi častokrát citované kryptotradery, ale na rozdíl od drtivé většiny ostatních je zejména v posledních dvou letech známý spíše skeptickými předpověďmi.

Vays v rámci svého nejnovějšího vysílání na YouTube z 13. března popsal uplynulých sedm dní jako období obrovského chaosu, ve kterém Bitcoin kulminoval s 60% denními ztrátami. Na Twitteru v popisu poslední epizody však shrnul: ,,Všechny signály poukazují na to, že je to konečná kapitulace dvouletého medvědího trhu. „

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Je sporné, zda Vays měl „opravdu“ křišťálovou kouli, nebo jeho skeptickým predikcím jednoduše pomohlo „štěstí“ díky nepředvídatelným souvislostem s koronavirem. Je však pravda, že už v lednu, kdy se cena Bitcoinu pohybovala nad hodnotou 10 000 dolarů, volal po poslední výrazné korekci. ,,Je to šílené, ale stále si myslím, že jsme ještě nezažili dost bolesti. Nemyslím si, že jsme viděli na trhu dostatek frustrace,“ uvedl v té době.

Pokud jde o současnou situaci, stále si myslí, že Bitcoin se opět propadne pod cenu 5000 dolarů, ačkoli v době, kdy to řekl, byl na hodnotě 5 700 dolarů, tedy výrazně nad cenou přibližně 3 700 dolarů, kam se nejníže přes týden propadl.

Možnosti, že Bitcoin ještě padne pod 5 000 dolarů dává ještě 50% pravděpodobnost. ,,Jestli si stále myslím, že ještě jednou klesneme pod 5 000 dolarů? Moje odpověď zní ano,“ uvedl a později dodal, že on by začal panikařit až v případě, že by Bitcoin klesl až k ceně 1 000 USD.

Vays dodal: ,,Konečná kapitulace se pravděpodobně již stala, trh s medvědy je u konce, ale cesta zpět bude těžší, než si lidé uvědomují.“

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.