Connect with us

Ethereum

Tradeři Ethereum jsou v pozoru – hedgeový fond přesunul na burzu Ethery za 60 milionů dolarů

Zveřejněno

Etheruem
pixabay.com

Cena Ethereum (ETH) v průběhu posledních 24 hodin stoupla o více než 6% a je přibližně na úrovni 2 000 dolarů, přesun velkého množství ETH na burzu FTX vzbuzuje mírné obavy, že by mohlo dojít k dalšímu cenovému výplachu této kryptoměny.

Portál Cointelegraph upozornil, že 30. května 2022 bylo přesunuto přibližně 32 000 ETH v hodnotě přibližně 60 milionů dolarů na burzu FTX z peněženky, která je spojena se singapurským krypto hedgeovým fondem Three Arrow Capital. Mimochodem ze stejné peněženky ještě dříve v květnu odešlo na FTX i 26 700 ETH.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tato skutečnost podporuje spekulace, zda byly tyto Ethery převedeny na burzu s cílem jejich prodeje. ,,Je to především proto, že investoři většinou převádějí kryptoměny do svých burzovních peněženek pouze tehdy, když je chtějí prodat za jiná aktiva,” vysvětluje Cointelegraph.

Přesuny Three Arrow Capital však nekorelují s celkovými přesuny ETH na burzy a z burz. Podle dat analytické platformy Glassnode totiž v květnu počet ETH na burzách klesl, čili více jich odešlo na privátní peněženky, než na burzy přišlo. Zůstatek ETH na burzách klesl z 20,45 milionů ETH na 20,38 milionů ETH, což naznačuje, že investoři to myslí s ETH stále dlouhodobě.

Pohled na technickou analýzu

Cointelegraph k tématu doplnil také zajímavosti z pohledu technické analýzy, když poukázal na to, že velké přesuny ETH na burzy z adres Three Arrow Capital přišly v době, kdy ETH testovalo kritickou úroveň supportu, která se změnila na rezistenci, kolem ceny 1920 USD.

Stejně tak index relativní síly (RSI) je blízko zóny „překoupenosti”, což se stává často před obdobím výprodeje. ,,Jinými slovy, ETH by mohlo v nadcházejících dnech zkonsolidovat kolem 1920 USD, než se vrátí do své rostoucí trendové podpory kolem 1850 USD,“ vysvětluje článek citující analytika Wolfa, který však vysvětlil, že pokud by Ethereum nad úrovní 1920 USD předvedlo přesvědčivý výkon, který by byl doprovázen růstem objemů obchodování, mohlo by to změnit sentiment a zavelit k dlouhodobějšímu růstu ceny ETH.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.