Connect with us

Bitcoin

Twitter „nenávidí“ kryptoměnu Ethereum (ETH) a miluje Dogecoin, vyplývá ze studie

Zveřejněno

dogecoin
Zdroj: Unsplash.com

Ethereum (ETH) je na prvním místě nejnenáviděnějších kryptoměn na Twitteru, zatímco Dogecoin (DOGE), oblíbená kryptoměna budoucího majitele této sociální sítě Elona Muska, je vůbec nejpopulárnější.

Tyto zjištění vyplynuly z nové zprávy firmy TRG Datacenters, která analyzovala tweety mezi lednem 2021 a lednem 2022 týkající se pěti nejpopulárnějších kryptoměn v trhu – Bitcoinu, Cardano, Dogecoin, Ethereum a Litecoin.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Poznámka: Cointelegraph upozornil, že nezařazení kryptoměny XRP, která má silnou fanouškovskou základnu, činí tuto studii méně komplexní. My zase doplňujeme, že nezohledňuje poslední pokles trhů, což může zkreslovat data v porovnání se současností.

Nejvíce negativních reakcí bylo v rámci toho času spojeno s Ethereum – až 29% tweetů o této kryptoměně mělo totiž negativní sentiment. Většina kritiky směřovala směrem k rychlosti tohoto blockchainu v porovnání s jinými Layer 1 blockchainy, ale také v souvislosti s energetickými náklady.

Jen o něco lépe dopadl Bitcoin, u něhož tvořily negativní komentáře až 27% příspěvků. V případě Cardano šlo o 16% příspěvků a Litecoin jen 8% příspěvků.

Negativní komentáře byly vyhodnocovány na základě automatického detekování klíčových anglických slov jako jsou „hate,” “is a scam,” “disappointed with” “disappointed,” “dip in,” “bad,” “lost money with” “loss on.”

Dogecoin v tomto směru dopadl nejlépe, protože podle studie až 94% všech tweetů bylo pozitivních.

Twitter nenávidí kryptoměnu Ethereum (ETH) a miluje Dogecoin, vyplývá ze studie

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.