Connect with us

Kryptoměny

Ukrajina přijímá i NFT dary – oznámil to místopředseda vlády Mykhailo Fedorov

Zveřejněno

Ukrajina
Zdroj: Unsplash.com

Mykhailo Fedorov, místopředseda ukrajinské vlády a zároveň ministr pro digitální transformaci Ukrajiny oznámil na Twitteru, že ukrajinská vláda od nynějška přijímá dary pro armádu i ve formě nezaměnitelných tokenů (NFT).

Ukrajina prostřednictvím oficiálního kryptofondu „Aid for Ukraine“ přijímá dary v kryptoměnách, fiatových měnách a nově i v nezaměnitelných tokenech, tedy NFT. Podle webové stránky se podařilo skrze tento portál vysbírat pro Ukrajinu v darech již více než 60 milionů dolarů. Při započtení i jiných pro-ukrajinských iniciativ se skrz kryptoměny vybralo už přes 100 milionů dolarů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Finanční prostředky, které získá Ukrajina tímto způsobem, jsou použity na koupi zbraní, lékařského vybavení, lékařských souprav a na další výdaje uvedené na webové stránce Aid for Ukraine. Dosud bylo z vysbíraných financí pro tyto účely použito přibližně 45 milionů dolarů. Platformu Aid for Ukraine pomáhají provozovat ve spolupráci s vládou kryptoměnové burzy FTX a Kuna a staking provider Everstake.

Ukrajina koncem března také oznámila, že zakládá „válečné NFT muzeum“, ve kterém chce pomocí nezaměnitelných tokenů dokumentovat hrůzy vyplývající z ruské vojenské agrese v její zemi.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.