Upozornění na riziko

Poučení

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit. Pokud se rozhodnete investovat do kryptoměn jakoukoli formou, je to vaše rozhodnutí, proto se ujistěte, zda rozumíte všem možným rizikům. Za rizikové lze považovat i investování do jiných trhů a proto platí opět totéž. Nikdy neinvestuje peníze, které byste si nemohli dovolit ztratit.

Nejsme investičním poradcem

Upozorňujeme, že provozovatel a ani redaktoři portálu kryptonovinky.com nejsou investičními poradci, brokery ani makléři. Články, návody a recenze na této stránce jsou určeny pouze pro vzdělávací účely a nejsou investiční radou. Kryptonovinky.com jsou jen informační stránkou a nevykonávají služby související s investičním nebo finančním poradenstvím.

Portál kryptonovinky.com zároveň neposkytuje a nenabízí žádné služby za úplatu, neprodává žádné obchodní signály nebo obchodní software. Informace, které jsou zveřejněny na stránce kryptonovinky.com byly vytvořeny na základě osobních zkušeností redaktorů tohoto portálu.

Vaše investice je v ohrožení

UPOZORNĚNÍ: CFD jako pákové investiční nástroje a opce zahrnují vysokou míru rizika pro Váš kapitál, protože ceny se mohou pohybovat rychle proti Vám. Vysoké riziko zahrnují i ​​akcie a ETF. Ztráty mohou dosáhnout celkovou výši prostředků na obchodním účtu. Tyto produkty nemusí být vhodné pro všechny investory, proto se ujistěte, že rozumíte riziku a vyhledejte nezávislou radu.

Finanční rozdílové smlouvy jsou složité nástroje a jsou spojeny s vysokým rizikem rychlých finančních ztrát v důsledku pákového efektu. Při obchodování s finančními rozdílovými smlouvami dochází k finančním ztrátám na 74% až 89% účtů retailových investorů. Měli byste zvážit, zda chápete, jak finanční rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko, že utrpíte finanční ztráty.

Propagace společností

Na stránce kryptonovinky.com můžete najít články, recenze a návody o kryptomenových směnárnách, burzách a brokerech, kteří nabízejí možnost koupě nebo obchodování s kryptoměn. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za řízení těchto společností. Redakce kryptonovinky.com uvádí o těchto společnostech informace volně dostupné na internetu a s vírou, aby seznámila čtenáře o produktech těchto firem, jejich plusem i minus. Zatímco zvolíte produkty těchto společností udělejte si vlastní průzkum nejlepší z více zdrojů. Za vaši investici berete odpovědnost vy, informace na této stránce jsou pouze informační a nemusí být aktuální.

Vítejte zpět!

Níže se přihlaste ke svému účtu

Vytvořit nový účet!

Pro registraci vyplňte níže uvedené formuláře

Získat heslo

Pro resetování hesla zadejte své uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu.