Connect with us

Bitcoin

VIDEO: Proč mě zaujal Bitcoin?

Zveřejněno

Proč vlastně píšeme o Bitcoinu? Proč je tak zajímavý a uznávaný nejen mezi cenovými spekulanty ale i mnohými opravdu chytrými lidmi? Co by se o něm měli dozvědět lidé dříve, než si na něj udělají definitivní názor? Viz video z dílny YouTube kanálu „Zaujalo mě“.

Žijeme v době, ve které jsme obklopeni technologiemi a jen těžko si umíme představit náš den bez smartphonu a internetu. Umělá inteligence dělá neuvěřitelné pokroky, jsme na dosah automatizaci aut a nedalekou budoucností jsou stroje, které nahradí většinu lidské práce. Není nereálné, že naše generace se dočká první úspěšné výpravy na Mars a zastavíme nebo extrémně zpomalíme proces stárnutí. Navzdory tomu všemu věříme penězům, které už dlouho nejsou ničím kryté a nejpoužívanější světová měna americký dolar ztratila za posledních 50 let 6násobek své hodnoty. Toto video je o alternativních penězích digitální éry, které nedokáže kontrolovat žádná vláda. Je o Bitcoinu a důvodech, proč je zajímavý.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Mezi hlavní důvody patří jeho decentralizovaný charakter, skutečnost, že realizovat transakci s BTC můžete jen vy, pokud splníte podmínku, že máte privátní klíč a to, že je ho omezené množství. Více podrobností se dozvíte ve videu.

Autorem videa je hlavní redaktor portálu Kryptonovinky.sk Martin Gregor.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.