Connect with us

Bitcoin

VIDEO: Zaujalo nás: Instituce pokračují v nákupu bitcoinu

Zveřejněno

Instituce akumulují bitcoin v době, kdy jsou retailoví investoři nejnáchylnější na chyby a váhají, zda jsou kryptoměny opravdu tou správnou investicí do budúcnosti.

I tomuto tématu, ale podrobněji vysvětlené o zajímavé fakta se věnoval nejnovější díl YouTube kanálu Bitcoin – investícia do budúcnosti. Jeho závěr má o něco smutnější obsah – týká se signálů, které naznačují, že finanční krize nemusí být tak daleko, jak se mnozí domnívají. Upozorňujeme, že informace a názory zveřejněné ve videu nemusí být shodné s názory redakce kryptonovinky, ale video doporučujeme prohlédnout si vzhledem k jeho obsah plný zajímavých informací v atraktivním slovenském spracovaní.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.