Connect with us

Bitcoin

Visa spolupracuje s 60 kryptoplatformami, aby umožnila spotřebitelům utrácet digitální měnu u 80 milionů obchodníků

Zveřejněno

Visa
Pixabay.com

Společnost Visa, celosvětový poskytovatel služeb digitálních plateb, uzavřela partnerství s 60 hlavními kryptoplatformami, aby spustila kartové programy, které spotřebitelům usnadní převod a utrácení digitálních měn u 80 milionů obchodníků po celém světě.

V rozhovoru Cuy Sheffield, vedoucí kryptoměn ve společnosti Visa, zdůraznil, že Visa nashromáždila v kryptoprostoru slušnou dynamiku a bude i nadále podporovat kryptoekosystém více způsoby, než jen nabízet služby založené na kartách.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Visa se zavázala k růstu krypto ekosystému

Podle Sheffielda se váha a rozsah kryptoaktivit Visa podstatně zvýšil. Visa má v současné době stovky jednotlivců v nějaké formě pracujících na kryptoměnách napříč mnoha odděleními, přičemž před několika lety jich byla hrstka.

V předchozích 18 měsících říká, že Visa zčtyřnásobila počet smluv s kryptoplatformami, čímž se celkový počet zvýšil na 60. Mezi těmito krypto společnostmi jsou známá jména jako FTX, Blockfi, Crypto.com, Coinbase nebo Binance.

Globální poskytovatelé plateb také sledovali, jak se postoje klientů ke kryptoměnám během několika předchozích let změnily, od skepticismu k informovanosti až po zjištění, že kryptoměny zcela jistě ovlivní jejich současné podnikání.

Visa následuje krypto trendy

Společnost Visa chtěla lépe porozumět tomu, jak lidé věří a jak se cítí ohledně kryptoměn, a proto provedla globální průzkum o názorech spotřebitelů. Data odhalila, že kryptoměny jsou téměř všeobecně známé. Značná část respondentů (téměř jedna třetina) jej využívala buď jako finanční nástroj nebo prostředek směny.

Podle Sheffielda Visa také očekává, že nezaměnitelné tokeny, tedy NFT, budou v budoucnu hrát klíčovou roli v maloobchodě, sociálních médiích, zábavě a obchodu. Obchodníci, značky a obsahové platformy se zájmem o účast v obchodování ekosystému NFT projevily velký zájem.

Nákup CryptoPunks za $150 000 v srpnu 2021 pomohl organizaci v rozvoji těchto základních znalostí o NFT. Je to díky tomu, že měli úzký kontakt s prostředím NFT. V důsledku toho jsou lépe vybaveni k tomu, aby pomohli svým partnerům porozumět NFT ekosystému, aby mohli začít zvažovat způsoby, jak se zapojit do rozšiřující se krypto ekonomiky.

Sheffield dále tvrdí, že konečným cílem Visa je propojit kryptoekosystém a celosvětovou síť 80 milionů obchodních míst a více než 15 000 finančních institucí.

„V tomto prostoru jsme vybudovali velkou hybnou sílu a budeme pokračovat v podpoře kryptoekosystému několika způsoby,“ uzavřel.

Zdroj: 1. ndtv.com, 2. dailyhodl.com, 3. finance.yahoo.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.