Connect with us

Kryptoměny

Vitalik Buterin zpochybňuje těžbu kryptoměn přes mobily

Zveřejněno

HTC Exodus 1
HTC Exodus 1

Spoluzakladatel druhé nejhodnotnější kryptoměny Ethereum Vitalik Buterin se vyjádřil velmi skepticky k možnostem těžby kryptoměn prostřednictvím mobilních telefonů.

Ve svém „tweetu“ ze 13. dubna uvedl, že těžba na mobilních telefonech je „hra pro blázny„. Reagoval tak na oznámení společnosti HTC, která spustila podporu těžby kryptoměny Monero (XMR) přes její blockchain telefon Exodus. Buterin si myslí, že takový produkt vkládá do lidí jen falešnou naději na výdělek a nepředpokládá, že jim pomůže.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Na druhou stranu vyjádřil podporu pro funkce stakingu na telefonech, což se mu zdá jako velmi slibná příležitost.

Společnost HTC, která představila tuto novinku 10. dubna, tvrdí, že funkcionalita těžby přispěje ke snížení vysoké spotřeby elektrické energie při miningu. Rovněž informovala, že aplikace na těžbu kryptoměny Monero je navržena tak, aby se těžba okamžitě deaktivovala, když se telefon používá nebo není zapojen v nabíječce.

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.