Connect with us

Kryptoměny

Voyager může vrátit zákazníkům 270 milionů. Dostal lepší nabídky, než od Bankmana-Frieda

Zveřejněno

bankrot
Zdroj: Unsplash.com

Zbankrotovaná společnost Voyager Digital informovala, že v předešlých několika týdnech obdržela minimálně několik atraktivnějších nabídek na odkoupení, než jí předostřela společnost Sama Bankmana-Frieda AlmedaFTX.

Miliardář Sam Bankman-Fried, který se po krachu více kryptofirem po výrazném letošním poklesu cen kryptoměn začal prezentovat jako jejich zachránce, se pravděpodobně ke společnosti Voyager Digital přes jednu z jeho firem, společnost AlmedaFTX, nedostane.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Voyager Digital totiž informoval, že dostali řadu atraktivnějších a výhodnějších nabídek k odkupu, než jim nabídla tato firma. Voyager také oficiálním dopisem požádal společnost Sama Bankmana-Frieda, aby nepokračovala v nátlaku na ni skrz média, kde nepravdivě a zavádějícně informuje veřejnost o výhodnosti její nabídky.

Voyager tvrdí, že obdržel nabídky na odkup až od 88 různých společností, které chtějí firmu zachránit, přičemž doplnil, že v aktivním jednání jsou minimálně s 20 potenciálními kupci.

AlmedaFTX nabízela Voyager možnost odkoupení všech jejích aktiv s výjimkou nesplacené půjčky od další zkrachovalé firmy Three Arrows Capital. Almeda následně chtěla tato aktiva zlikvidovat a poškozeným klientům Voyager distribuovat jejich finanční prostředky v dolarech přes americkou burzu FTX. Voyager ovšem tvrdí, že nabídka byla nevýhodná a nestavěla zájmy zákazníků Voyager na první místo, což je údajně jejich prioritou.

Poškozeným klientům mohou adresovat část financí

V souvislosti s Voyager Digital zaujalo také rozhodnutí soudce amerického konkurzního soudu Michaela Wilese, který dal Voyager najevo, že může vrátit zákazníkům část jejich hotovostních vkladů z depozitního účtu v Metropolitan Commercial Bank, na kterém má držet 270 milionů dolarů.

Voyager měl mít v době bankrotu dluh téměř 10 miliard dolarů a zhruba 100.000 věřitelů. Kromě této společnosti zkrachovaly v horizontu pár týdnů i další významné kryptofirmy jako jsou Celsius či Three Arrows Capital, které svými bankroty také přispěly k všeobecnému oslabení trhu s kryptoměnami.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.