Connect with us

Instituce

Walmart se připravuje na velký rozmach metaverse s vlastními NFT a kryptoměnami

Zveřejněno

Metaverse
Pixabay.com

Walmart by se mohl připravovat na velký vstup do metaverse. Přední maloobchodní prodejce nedávno podal celkem sedm patentů souvisejících s tímto záměrem, včetně těch, které se konkrétně zabývají metaverse, kryptoměnami, digitálními peněženkami a NFT. Jeden z patentů odkazoval na digitální měnu a digitální token pro online použití, zatímco další se dotkl online obchodu za účelem prodeje virtuálního zboží.

Walmart zkoumá krypto

V prohlášení vydaném pro CNBC Walmart uvedl, že neustále zkoumá, jak nové technologie mohou ovlivnit budoucí nákupní zkušenosti.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„Stále testujeme nové nápady,“ uvedla společnost. „Některé nápady se stávají produkty nebo službami, které se dostanou k zákazníkům. A některé testujeme, opakujeme a učíme se z nich.“

Walmart patenty 1

Zdroj: Gerben Intellectual Property

Patentové přihlášky nezaručují, že společnost plánuje jednat podle daného nápadu, ale zdá se, že právní zástupce pro ochranné známky Josh Gerben věří, že Walmart to myslí vážně.

„Je v nich hodně výrazů, což ukazuje, že v zákulisí probíhá spousta plánování o tom, jak se chystají přistoupit ke kryptoměnám, jak přistupovat k metaverse a virtuálnímu světu, který, jak se zdá, přichází nebo už je tady,“ řekl Gerben.

Walmart také přihlásil ochranné známky pro výrazy včetně „Verse to Store“, „Verse to Curb“ a „Verse to Home“.

Walmart patenty 2

Zdroj: Gerben Intellectual Property

Firmy se přidávají do rozjetého krypto vlaku

Od té doby, co Facebook změnil svůj firemní název na Meta, se společnosti snažily přijít na to, jak by se mohly připojit k trendu metaverse.

Společnost Nike v listopadu podala několik nových přihlášek ochranných známek pro virtuální zboží. Gap má také NFT kolekci a dropy od Adidas a Under Armour se vyprodaly v rekordním čase. Konami právě vydělalo přes $162 000 ze svých NFT Castlevanie.

Oficiální oznámení od Walmartu by mohlo mít velký dopad na kryptoměny obecně. Loni se Litecoin vyšplhal přeš 30 % za pouhých 15 minut poté, co byla sdílena podvodná tisková zpráva Walmartu.

Zdroj: 1. cointelegraph.com, 2. cnbc.com, 3. fortune.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.