Connect with us

Kryptoměny

Yield Guild Games – Společnost, která investuje miliony do top NFT her

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

V roce 2021 naplno vypukla NFT horečka. Počet hráčů, kteří aktivně hrají NFT hry stoupá stejně, jako stoupá i samotný počet různých play-to-earn her. Rovněž vznikají společnosti, které investují miliony do těch nejlepších. Jednou z nich je Young Guild Games.

Kdo je Yield Guild Games (YGG)?

Vyhlídka profitu z hraní videoher je lákavou myšlenkou, která se rozšířila dále než jen na tradiční e-sport. Zvláště v oblastech světa, které jsou znevýhodněny z ekonomického hlediska a nižších příjmů, play-to-earn model není jen jejich záchranou, ale i revolučním novým modelem zaměstnanosti. Blockchain NFT hry jsou nyní primární silou, která rozšiřuje adopci kryptoměn v roce 2021. Společnost YGG je v popředí tohoto dění.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Zakladatelka Gabby Dizon říká, že Yield Guild Games je z jedné části Berkshire Hathaway a z druhé jako Uber. Stejně jako je Berkshire Hathaway holdingová společnost pro mnoho společností, YGG je v zásadě holdingová společnost pro herní aktiva. Od roku 2020 skupují NFT a herní tokeny ve slibných herních projektech a protokolech. Podobně jako Uber páruje lidi, kteří chtějí vydělávat peníze ježděním s lidmi, kteří potřebují svézt, YGG spojuje lidi, kteří chtějí vydělávat peníze hraním NFT, s těmi, kteří chtějí své NFT těmto lidem pronajímat.

Investice v 10 hrách

Vzhledem k tomu, že YGG investuje miliony do různých her, každá další přidaná hra do jejich portfolia může významně zvýšit kredit a popularitu. Denně totiž vznikají desítky nových projektů a her, přičemž je velmi náročné objevit tu pravou. Portfolio YGG může toto dilema významně usnadnit, protože mají přísné podmínky.

League of Kingdoms

F1 Delta Time

The Sandbox

Star Atlas

Illuvium

Zed Run

Guild of Guardians

Ember Sword

Splinterheads

Axie Infinity

Jejich finanční report ze srpna tohoto roku prozradil přesné částky jejich investic (některé z výše zmíněných her přibyly až po zveřejnění reportu, proto tam nejsou zahrnuty). Tyto investice budou použity na to, aby generovaly zisk.

NFT zdarma

Klíčovým prvkem strategie YGG je, že hráčům jsou půjčované NFT s nulovým rizikem poklesu a aniž by museli předem něco platit. Na oplátku se vzdají 30% svých výher. Tímto se řeší problém drtivé většiny play-to-earn her, které vyžadují vstupní investice.

Jen pro zajímavost, někteří hráči na Filipínách vydělávají 5 až 10 násobek platu v případě „normálního“ zaměstnání. Nejpopulárnější hrou v těchto zemích je Axie Infinity.

Roste nám před očima zcela nový svět?

Popularita tohoto konceptu her roste každým dnem. Počet aktivních peněženek, které hrají / obchodují s NFT obsahem je na rekordních hodnotách a neustále roste. Stále více lidí to začíná přirovnávat k filmu „Ready Player One“, kde jste si na výdaje reálného života vydělávali ve virtuálním světě.

Pokud vás NFT hry zajímají, nedávno jsme pro vás napsali detailní návod ke hře Faraland

Faraland – Najväčšia bojová play-to-earn NFT hra na BSC, ktorá čoskoro štartuje

Přečtěte si zajímavé novinky

Facebook investuje 50 milionů USD do vlastního virtuálního světa – Toto zatím víme

Startuje další vlna NFT mánie? Statistiky hovoří jasně

Kryptoměna SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rostoucí chamtivost

Pasivní příjem kryptoměn s bonusem až 110 dolarů

Pokud hledáte možnosti jak pasivní úročit vaše kryptoměny, jednou z možností je lending, který funguje na podobném principu jako banka. Největší lending společností je Celsius, která pravidelně kromě ročních úroků okolo 10% nabízí i různé promo kódy, z nichž můžete získat odměny – nejčastěji kolem 50 dolarů zdarma.

Noví uživatelé mohou nyní získat až 110 dolarů zdarma. Celý postup, jak používat tuto platformu i návod, jak získat bonus najdete v článku níže.

Celsius Wallet – Úročte svoje kryptomeny bez starosti až do 10% ročne (+BONUS 110 USD)

zdroj: Blog Coinbase, Medium

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.