Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (12.9.): Začala již akumulační fáze bitcoinu?

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ačkoliv již víme, že kryptoměnové trhy jsou nyní extrémně korelované s americkým indexem S&P 500, tak se dostáváme do fáze, kdy velcí hráči již můžou kryptoměny akumulovat, neboť se dostáváme do třetí fáze downtrendu, kde už nemusí být tak jasný tah na branku. Vysvětlíme si to v dnešní analýze.

BTC/USD

Bitcoin měl minulý týden sílu růstu hlavně díky proražení falling wedge struktury v kombinaci s podporou na 19 000 USD. Zároveň i SPX bylo dost vyčerpané pádem.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Osobně bych se nenechal zatím žádnými růsty moc ukolébat. V noci došlo ke zamítnutí gapu, proto bych očekával spíše pokračování směrem dolů, než ukončení grafu nad gapem. Navíc downtrendovka celého bearmarketu je velmi blízko aktuálním cenám.

Ve videu nalezneš odpovědi na to, proč aktuálně ještě neutevíráme růstové obchody a pečlivě čekám na limitní nákupy právě ve třetí fázi (akumulační).

Dominance bitcoinu

Ačkoliv dominance bitcoinu minulý týden zlomila na první pohled klíčovou podporu celého bearmarketu, tak si dejte pozor na to, že musíte vycházet z měsíčního časového rámce, abyste si tuto tezi potvrdili.

Bitcoin dominance

Bitcoin dominance

Na grafu je nyní jasné, že měsíční svíce je zatím pinbarová. Očekávám návrat ke 44 % kde je první rezistence.

Kapitalizace altcoinů

Právě prudké véčko z minulého týdne dalo spekulantům opět naději, že bychom mohli najít už kryptoměnové dno.

Analýza kapitalizace altcoinů

Analýza kapitalizace altcoinů

Aktuálně se nacházíme na gapové rezistenci, která by měla lehce cuknout dolů nad uptrendovku. Tam se bude finálně rozhodovat, zda půjdeme přes gap, či prorazíme spodní trendovku. Zatím se stále spíše přikláním k variantě směrem dolů.

S&P 500

Americký index má za sebou několik dnů růstu, kde se již snižují jeho objemy. Proto alespoň částečná korekce je nyní opravdu vysoce pravděpodobná. Klíčové budou dvě události toho týdne. První z nich je inflace v USA a spotřebitelská aktivita retailu. I přesto opravdu věřím na korekci v několika dnech.

Analýza S&P 500

Analýza S&P 500

Soutěž o iPhone 13 a neomezené ASP členství

V rámci našich dvou komunit Crypto Kingdom a Kryptotrejder jsme si pro Tebe připravili velkou komunitní soutěž, kde můžeš vyhrát mobilní telefon a náš doživotní kryptoměnový mentoring. Stačí odpovědět na čtyři znalostní otázky ze světa kryptoměn a registrovat se do soutěže. Otázky nalezneš ZDE.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.