Connect with us

Bitcoin

Zájem o kryptofondy výrazně ožívá – zaznamenaly další plusový týden

Zveřejněno

kryptomeny
Zdroj: Unsplash.com

Kryptoměnové fondy podle pravidelného reportu společnosti Coinshares zažily další plusový týden v řadě. Kromě toho CoinShares opravila report před týdnem, který byl nakonec z pohledu přílivu kapitálu jeden z největších v posledních měsících.

V uplynulém pracovním týdnu přišlo do kryptofondů Grayscale, CoinShares (XBT a Physical ), 21Shares, ProShares, Purpose, 3iQ a CI Investments dohromady 29,6 milionů dolarů, přičemž největší zájem byl o fondy spojené s bitcoinem (+19 milionů) a Ethereum (+8,1 mil. USD ) ). Přes jeden milion dolarů nakoupilo i do fondů Solana a Cardano, zatímco v záporné hodnotě skončil jen koš různých digitálních aktiv (mínus 2,3 mil. USD).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ještě zajímavější však je, že v týdnu předtím (11.-15. červenec) Coinshares zveřejnila nesprávná čísla a namísto dříve reportovaného přílivu kapitálu v hodnotě 12 milionů dolarů nakonec nabylo do kryptofondů až 354 milionů USD, což byl největší příliv kapitálu za jeden týden od listopadu 2021.

V onom týdnu přišlo nejvíce kapitálu do bitcoinu – až 206 milionů USD (nejvíce od května 2022), ale za zmínku stojí i 120 milionů směřujících do Ethereum fondů, což byl největší týdenní zájem o ETH od června 2021.

V případě Ethereum také stojí za zmínku, že tyto přílivy ukončily sérii 11 týdnů v řadě, kdy z Ethereum fondů odcházelo více kapitálu než do něj přicházelo. Naznačuje to, že datum blížícího se přechodu Ethereum na Proof of Stake konsensus prostřednictvím merge, které je naplánováno na září, pozitivně ovlivňuje sentiment investorů ve spojení s touto kryptoměnou.

Zdroj: coinshares.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.