Connect with us

Kryptoměny

Zakladatel FTX je ochoten utratit $1 miliardu, aby zabránil návratu Donalda Trumpa

Zveřejněno

trump
Zdroj: Unsplash.com

Zakladatel přední kryptoměnové burzy FTX Sam-Bankman Fried, který se stal jedním z nejúspěšnějších a nejbohatších mladých Američanů, je odhodlán financovat boj proti potenciálnímu návratu Donalda Trumpa do Bílého domu.

Bankman-Fried v podcastu zveřejněném 24. května potvrdil, že během nadcházejícího volebního cyklu je ochoten vytáhnout „z peněženky“ od 100 milionů USD až po 1 miliardu USD, pokud by bylo nutné finančně podpořit osobu, která by kandidovala proti bývalému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi .

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

,,Nerad bych mluvil o tvrdém stropě, protože nevíme, co se mezitím stane,“ konstatoval vedle toho, jak vysvětlil, že své finanční dary chce adresovat hlavně na smysluplné věci a pravděpodobně své dary rozdělí mezi více organizací. ,,Myslím si, že se z této perspektivy budu dívat mnohem méně na politické strany ale mnohem více na rozumné vládnutí a na propagaci věcí, na kterých záleží nejvíce.”

Bankman-Fried následně doplnil, že mezi nejdůležitější věci současnosti podle něj patří zabránění další pandemii, která by mohla učinit škody za další desítky miliard dolarů.

USA mají velkou moc, musí být zodpovědné

,,USA mají velkou příležitost a velkou zodpovědnost vůči světu, aby drželi západ mocným, ale zodpovědným způsobem,“ konstatoval při tom, co upozornil, že všechno co udělají Spojené státy americké „má masivní efekt na to, jak vypadá budoucnost.“

Bankman-Fried v minulosti věnoval politikům 5,2 milionu dolarů během předvolební kampaně současného prezidenta Joea Bidena. Největšími politickými dárci jsou dosud republikáni Sheldon a Miriam Adelsonovi, kteří se snažili podpořit Donalda Trumpa částkou 218 milionů dolarů, ale ani to mu nepomohlo ke znovuzvolení.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.