Connect with us

Bitcoin

Zakladatel Pantera Capital: Větší recese než po válce a „nezávislý Bitcoin“

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Zakladatel a výkonný ředitel společnosti Pantera Capital Dan Morehead si myslí, že během finanční krize, která je podle něj zřejmě už neodvratitelná, se Bitcoin do 12 měsíců dostane na svou historicky nejvyšší cenu.

Zakladatel hedgeového fondu v San Francisku se vyjádřil k současné situaci v dopise, který adresoval svým klientům. Jeho téma byl samozřejmě koronavirus COVID-19 a jeho dopad na světové hospodářství.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Morehead vidí současnou situaci velmi negativně a myslí si, že globální ekonomika, jak ji známe v současnosti, se chystá vstoupit do svého vůbec prvního období negativního růstu. ,,Jsem přesvědčen, že recese bude pravděpodobně větší než po poválečné recesi,“ uvedl na margo amerického hospodářství.

Obchodník s 35 letými zkušenostmi dodal: ,,Toto je něco úplně jiného, ​​než jsme dosud zažili. Skončí to nejdelší globální expanzí v historii. Je pravděpodobné, že bude mít větší globální ekonomický dopad než jakýkoli pokles v nedávné paměti,“ pokračoval v hrozivé předpovědi.

Pokud jde o Bitcoin, vidí v něm naději. ,,Věříme, že krátkodobá vysoká korelace Bitocinu s tradičními trhy skončila a že kryptoměny se začnou obchodovat nezávisle,“ naznačil pozitivní předpověď pro tento trh.

Bitcoin přirovnal k dluhopisům, které mají tendenci být úspěšné v čase tržních turbulencí a předpověděl, že Bitcoin se bude zotavovat postupně. ,,Cena Bitcoinu může přinést nový rekord v následujících 12 měsících. Nestane se to ze dne na noc. Můj nejlepší odhad je, že institucionálním investorům potrvá dva až tři měsíce, než se jejich současné portfoliové týmy spojí. Další 3 až 6 měsíců budou potřebovat na zkoumání nových příležitostí včetně kryptoměn. Když se začnou přidělovat prostředky (na investice pozn.red.), těmto trhům se skutečně začne dařit,“ uvedl.

Morehead sice neuvedl svou cenovou předpověď na nejbližší období, ale dodal, že Bitcoin má potenciál dosáhnout hodnoty 356 000 dolarů v průběhu několika let.

Upozorňujeme vás, že tento článek není investiční poradenství, buďte velmi opatrní. Ani Morehead nemá křišťálovou kouli a může se mýlit. V první řadě doufejme, že jeho katastrofický scénář o budoucnosti globální ekonomiky se nenaplní. A pokud bohužel ano, snad bude mít pravdu alespoň s tím Bitcoinem.

Zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.