Connect with us

Binance Coin

Zhao tvrdí, že na Binance útočí konkurence a vede se proti ní antikampaň

Zveřejněno

Changpeng Zhao - Binance
Changpeng Zhao - Binance

Šéf Binance, čili největší kryptoburzy současnosti Changpeng Zhao obviňuje z nedávných DDoS útoků konkurenční burzy, které se snaží těmito nekalými praktikami poškodit pověst jeho burzy.

Zhao známý také pod zkratkou „CZ“ se tímto způsobem vyjádřil pro Cointelegraph v rozhovoru ze 4. května, v němž uvedl, že DDoS útoky ze dne 29. dubna byly velmi dobře koordinované a jejich cílem bylo vyřadit Binance v některých asijských zemích.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

„CZ“ tvrdí, že existují mnohé signály, které naznačují, že tyto útoky přicházejí od konkurence, ale vedle toho poznamenal, že byly pro útočníky nákladnější, než pro samotnou burzu, aby se s nimi poprala.

,,Útoky se soustředily současně na všechny naše veřejné parametry v těchto cílových regionech (Asii). Používáme širokou škálu služeb ukládání do mezipaměti, klastrování a distribuce, abychom optimalizovali výkon přístupu uživatelů ze všech koutů světa. A pro každý region používáme různé kombinace služeb a architektury.“

Šéf Binance upozorňuje, že vůči burze se vede i masivní úmyslně negativní kampaň, přičemž to nejhorší z ní přichází z Číny. ,,Existuje celé odvětví černých médií, které jsou zodpovědné za psaní negativních článků, dokud jim nezaplatíte,“ upozornil.

CZ neuvedl, která konkrétní média myslel, ale toto naznačil: ,,Pokud jste v tomto průmyslu již delší dobu, víte, které to jsou. Do 5 minut od útoků, které měly jen malý dopad, začaly šířit dlouhé rozsáhlé články o tom, jak jsou naše služby nespolehlivé a byly v nich publikovány všechny negativní věci, které můžete o Binance napsat.“

Zhao uvedl, že v době útoků na burzu dosáhla Binance rekordních objemů obchodování za 24 hodin s ekvivalentem 17 miliard dolarů, které překonaly i objemy z vrcholu bullrunu na přelomu let 2017 a 2018.

Recenze Binance: Historie, zkušenosti, nabídka kryptoměn, Binance Coin, bezpečnost, poplatky

zdroj: cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.