Connect with us

Analýzy

Analýza Bitcoinu (22.8.): S dalšími růsty bych už nepočítal

Zveřejněno

analyza btc
Zdroj: Canva.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Za poslední týdny jsme se opět mohli solidně nabažit růsty na trzích. Hlavním tahounem byl americký index S&P 500, který již dopředu reagoval pravděpodobně na dosažení inflačního vrcholu. Proč tedy trhy nadále klesají? Trhy jsou totiž rychlejší než makrodata, proto bych očekával, že podzim nebude v makro datech, respektive výsledcích firem příliš hezký. Nastane již čas, kdy se vysoká inflace promítne do trhu práce?

BTC/USD

Bitcoin se několik týdnů pohyboval v růstovém koridoru, kde nebylo jisté, zda přijde výstřel nahoru, nebo porušení koridoru. Větší pravděpodobnost vzhledem k většímu medvědímu trhu byla s pohybem směrem dolů.

Bitcoin analýza

Bitcoin analýza

Nyní se s velkou pravděpodobností podíváme na podporu mezi 18 – 19 000 USD. Nemyslím si, že bitcoin bude padat tak rychle, jako tomu bylo v minulých impulzivních pohybech směrem dolů. Kompletní analýzu bitcoinu včetně toho, jak jej budeme obchodovat najdeš v našem videu.

Dominance bitcoinu

Graf dominance BTC je prakticky beze změny od minulé analýzy.

Kapitalizace altcoinů

Stejně jako na BTC došlo k průrazu růstového kanálu a nyní se nacházíme na klíčové gapové podpoře.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

Jsem hodně zvědavý, zda bude mít trh sílu nyní podporu napřímo projet. Osobně si myslím, že spíš přijde fejk breakout a chvíli se kolem 600 mil. USD zdržíme. Následně věřím, že budeme testovat stejně jako u bitcoinu podporu dna tzn. 400 mil. USD.

S&P 500

Pravděpodobně největším strašákem aktuální situace je právě tento americký index, který je na ceně 4 200 USD od dna přibližně 17 % a bitcoin je od svého dna 20 %. Tato situace nenaznačuje pro krypto vůbec dobré vyhlídky.

Analýza S&P 500

Analýza S&P 500

Právě se nám rozjíždí pokračování velkého downtrendu. Rychlý úzký růst je přerušený. Očekávám nyní pokles ke 4 150 USD a s krátkodobou zastávkou a následně pohyb pod 4 000 USD, kde se bude rozhodovat, jestli budeme hledat nové dno, nebo půjdeme do větší konsolidační struktury. Každopádně růstové časy už jsou nyní zase pryč.

Závěr analýzy

Letní růstové rallye je nyní za námi a měli bychom se připravit na krvavý podzim a pokračování medvědího trhu. Každopádně podzim/jaro už by měli býti akumulační fází pro větší hráče. Klíčovými faktory jsou nyní výsledky amerických firem a data z trhu práce.

Pokud chceš každodenní analýzy, predikce na ziskové příležitosti a podporu komunity. Tak se přidej k nám!

UPOZORNENIE: Informácie uverejnené v tomto článku sú výhradne informačného charakteru a v žiadnom prípade nie sú investičným poradenstvom alebo obchodným odporúčaním.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 17 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.