Connect with us

Instituce

Binance se snaží stát registrovanou UK firmou navzdory regulačním potížím

Zveřejněno

Binance
Pixabay.com

Kryptoměnová burza Binance představila svůj plán stát se „plně licencovanou a plně vyhovující“ burzou, aby mohla sloužit uživatelům ve Spojeném království. Kryptoburza údajně „provádí řadu velmi podstatných změn“ ve způsobu svého fungování, aby vyhověla místnímu regulátoru, Úřadu pro finanční chování (Financial Conduct Authority – FCA).

Binance plánuje spustit v UK plně licencovanou krypto burzu

Binance pracuje na tom, aby se stala plně licencovanou a plně vyhovující kryptoměnovou burzou a mohla být spuštěna ve Spojeném království, kde se nedávno dostala do problémů s Úřadem pro finanční chování (FCA).

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Generální ředitel burzy Changpeng Zhao (CZ) v rozhovoru pro The Telegraph uvedl, že Binance znovu požádá o licenci u FCA. Věří, že se vztahy jeho burzy s britským regulátorem zlepšily. Na toto téma řekl:

„Jsme do toho plně zapojeni… Provádíme řadu velmi podstatných změn v organizačních strukturách, nabídkách produktů, našich interních procesech a způsobu, jakým spolupracujeme s regulátory.“

Britský úřad pro finanční chování vydal v červnu na Binance varování pro spotřebitele, v němž uvedl, že žádný subjekt „ve skupině Binance nemá žádnou formu britského povolení, registrace nebo licence k provádění regulované činnosti ve Spojeném království“. V srpnu FCA uvedl, že Binance již neporušuje jeho pravidla, ale poznamenal, že společnost nepožádala o licenci na provozování kryptoburzy.

„Chceme pokračovat ve vytváření působnosti ve Spojeném království a sloužit UK uživatelům plně licencovaným a plně vyhovujícím způsobem,“ zdůraznil Zhao a dodal, že Binance doufá, že se za 6 až 18 měsíců stane registrovanou firmou v oblasti kryptoaktiv.

Celosvětový hon na Binance

Po varování FCA začalo několik velkých bank ve Spojeném království omezovat platby Binance, včetně Barclays, HSBC, Natwest a Santander.

Kromě FCA vydala řada dalších regulačních orgánů různá varování ohledně Binance, včetně regulačních orgánů v USA, Jižní Africe, Singapuru, Austrálii, Norsku, Nizozemsku, Hongkongu, Německu, Itálii, Indii, Malajsii a Litvě. V srpnu společnost Binance uvedla, že její nejvyšší prioritou je dodržování předpisů.

Zhao dále s tiskem sdílel, že když regulační orgány položily Binance „velmi jednoduchou otázku: ‚Kde je vaše ústředí?‘ a naše odpověď byla, že nemáme žádné ústředí, že jsme decentralizovaná organizace, nevěděli, jak s námi naložit.“ Generální ředitel uzavřel:

„Teď tomu rozumíme. Takže nyní jsme v procesu zakládání skutečných kanceláří, právnických osob, řádné rady, řádných struktur řízení na většině míst, včetně Spojeného království.“

Zdroj: 1. cointelegraph.com, 2. coinpage.com, 3. ambcrypto.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.