Connect with us

Kryptoměny

Hodnota trhu s NFT by měla do roku 2027 stoupnout o dalších 35%

Zveřejněno

nft
Zdroj: Unsplash.com

Podle výzkumné společnosti MarketAndMarkers má trh s NFT velkou šanci stoupnout do roku 2027 na trh o hodnotě 13,6 miliardy dolarů. Jeho současná kapitalizace je zhruba 10 miliard dolarů.

Mezi klíčové faktory, které podpoří růst NFT sektoru v následujících 5 letech má patřit další zapojení mainstreamových influencerů, herních komunit či rostoucí poptávka po digitálních uměleckých dílech. Mezi další faktory však zařadila i rostoucí případy použití NFT v managementu dodavatelského řetězce, v maloobchodě či v módě.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Mezi možné katalyzátory NFT jsou řazeny i iniciativy stávajících FinTech gigantů jako jsou Meta Platforms (Facebook) či Amazon v sektoru metaverse, kde si mohou NFT najít svůj domov a také „personalizace NFT“. Podstatným faktorem může být i asijsko-pacifický region, kde je o NFT velký zájem, ale regulace omezují přístup investorů k těmto službám. Nemalou roli mohou sehrát i burzy Coinbase, Binance či Kraken, které se snaží vytvářet vlastní NFT tržiště, kterými chtějí konkurovat těm v současnosti největším jako je zejména OpenSea.

Elon Musk použil „NFT-čka“ z kolekcie Bored Ape Yacht Club ako profilovku na Twitteri – čo tým naznačuje?

NFT je v sektoru kryptomwn často diskutovaným tématem. Zatímco někteří investoři vidí v NFT budoucnost, jiní tvrdí, že prodeje digitálních obrázků, které lze jednoduchou formou zkopírovat, nepřinášejí žádný kromě spekulativního cenového významu.

Tuto debatu rozvířil nejnověji i Elon Musk, který si na Twitteru nastavil na několik hodin jako profilový obrázek koláž z populární NFT kolekce Bored Ape Yacht Club, čímž pozitivně ovlivnil také cenu tokenu APE. Následně však tweetl, že se mu to zdá „snadno zaměnitelné“, čímž poukázal na skutečnost, že daný obrázek použil, aniž by musel vlastnit dané NFT. V reakci na to cena APE opět prudce klesla.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.