Connect with us

Binance Coin

Jak komunikovat se zákaznickým servisem burzy Binance? Držte se těchto zásad!

Zveřejněno

binance support cz
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Při používání centralizovaných kryptoměnových burz se může stát, že potřebujete kontaktovat jejich zákaznický servis. Ne vždy to ale jde plynule a hned se dočkáte odpovědi, kterou potřebujete. Proto vám přinášíme krátký návod, jak postupovat, chcete-li se dočkat pomoci od burzy Binance.

Následující body jsou souhrnem doporučení pro zákazníky burzy Binance ze slovenské a české republiky od tzv. Binance Angels. Pokud ještě nejste na Binance registrováni a plánujete to, použijte náš registrační link, díky kterému získáte 20% slevu na poplatky za spotové obchodování kryptomen.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

První pokus – kontaktujte Binance Angels

Nejprve se pokuste zkontaktovat se slovenskými resp. českými Binance Angels skrze jejich skupinu Binance Czech & Slovak na Telegramu.

Binance Angels vám umí poradit při standardních problémech a navigovat vás, ukázat vám správný postup či odkázat vás na materiály, které vám pomohou vyřešit to, co potřebujete.

Dejte si však pozor, abyste nekomunikovali s podvodníky! Nikomu (ani Binance Angles) neposkytujte žádné přístupové údaje, hesla či jiné citlivé dokumenty či informace.

Nepomohlo? Postupujte takto:

Pokud s problémem nedokážou pomoci Binance Angels, protože jde například o chybějící prostředky na vašem účtu, problém s doručením Binance Card, respektive jiný problém, který je nutno řešit přímo přes zákaznický servis Binance, v tom případě vám Binance Angels doporučují následující postup:

1. Přihlaste se na váš účet na Binance a kontaktujte zákaznický servis přímo přes oficiální web nebo oficiální aplikaci

Důležité upozornění: Support Binance komunikuje vždy jen přes oficiální web a oficiální aplikaci Binance. Binance nemá žádný support na Facebooku, Whatsapp a ani na žádné jiné sociální či komunikační platformě. Pokud by s vámi někdo komunikoval přes tyto zdroje, tvrdil, že zastupuje Binance a chtěl od vás citlivé údaje, dokonce s vámi chtěl telefonovat nebo od vás chtěl „zárukové“ platby a podobně, jde o podvod! Binance upozorňuje, že se svými zákazníky nikdy netelefonuje a ani od nich nikdy nechce žádné citlivé údaje.

2. Po kontaktování zákaznického servisu s vámi bude komunikovat nejprve program (bot), který vám bude klást sérii přednastavených otázek, na které budete odpovídat výběrem z přednastavených možností. Může se však stát, že tato automatizovaná konverzace vám nepomůže. V tom případě se nenechte odradit a neustále klikejte na možnost, že vám tyto rady nepomohly. Díky této neoblomnosti se dopracujete až k bodu, kdy vás systém spojí s reálným člověkem, který vám už bude umět pomoci aktivním způsobem a bude reagovat přímo na vaše dotazy

Pokud ještě nejste zaregistrováni na burze Binance a plánujete tak učinit, doporučujeme vám k tomu použít náš registrační link s 20% slevou na spotové obchodování na této platformě.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.