Connect with us

Bitcoin

Kryptofondy opět v plusových číslech: Kromě Bitcoinu se dařilo také Ethereum a Cardanu

Zveřejněno

Ethereum Bitcoin
Pixabay.com

Kryptoměnové fondy skončily už třináctý týden v řadě v černých číslech. Jinak řečeno nalilo se do nich více peněz, než z nich odešlo. Pokračuje tak pozitivní trend zájmu akreditovaných investorů a institucí o investování do digitálních aktiv.

Výsledky kryptoměnových fondů za předešlý pracovní týden zveřejňuje vždy v pondělí společnost Coinshares, která provozuje své fondy Coinshares XBT a CoinShares Physical. Kromě nich sleduje také výkonnost fondů Grayscale, 3iQ, Purpose, 21Shares, ETC Group a ProShares.

Z nejnovějších čísel, která se týkají týdne končícího 12. listopadem, vyplývá, že investoři nalili do těchto fondů téměř 151 milionů dolarů, čímž celková hodnota kapitálu, která do nich přibyla od 1. ledna letošního roku, překonala částku 9 miliard USD.

Tradičně největší zájem byl o Bitcoin, do kterého nabylo od investorů až 97,5 milionu USD. Následuje Ethereum s přílivem 17,3 milionu USD a Cardano s 16,4 miliony USD. Na čtvrtém místě skončila Solana (+9,8m) a pátý byl Polkadot (+5,2m).

Celková hodnota kapitálu, které spravují tyto kryptofondy, je již 83 miliard dolarů. Až 55 miliard USD je vázáno k ceně Bitcoinu, dvacet k Ethereum a čtyři miliardy ke koši různých digitálních aktiv.

Výsledky zmiňovaných kryptofondů nepokrývají celkovou poptávku institucí po kryptoměnách, ale mohou efektivně ilustrovat jejich náladu. Nejnovější čísla tak nahrávají předpokladu, že i větší hráči očekávají směrem do příštích týdnů další posílení jejich cen.

Další zajímavé články

Bitcoin má za sebou nejvýznamnější aktualizaci za 4 roky – Taproot posílí zejména soukromí!

Bitcoinová peněženka velryby přesunula po 8 letech $150 milionů

35letý skladník investoval do Shiba Inu 8 000 dolarů. Stal se z něj milionář v předčasném důchodu

Na mé peněžence jsem si našel neznámé kryptoměny. Co mám s nimi dělat?

Zdroj: medium.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.