Connect with us

Nezaradené

Meta ukázala NFT na Instagramu – podpora se rozšiřuje skrze obě sociální sítě

Zveřejněno

meta
Zdroj: Unsplash.com

Společnost Meta, která stojí za sociálními sítěmi Facebook a Instagram, oznámila, že od 29. září mohou uživatelé obou těchto platforem sdílet své nezaměnitelné NFT v rámci více než 100 zemí.

Meta Platforms začala testovat podporu pro NFT tokeny od května letošního roku, přičemž přes léto informovala, že funkci integrace NFT tokenů do svých platforem začne přidávat do zemí v Africe, Asii, Tichomoří, na Středním východě a v Americe.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Platformy Instagram a Facebook přímo komunikují s peněženkami třetích stran, jako jsou Rainbow, Metamask, Trust Wallet, Coinbase Wallet nebo Dapper Wallet a podporují NFT tokeny na blockchainech Ethereum, Polygon a Flow.

Meta včera na Twitteru ukázala příklad zobrazení NFT na Instagram profilu uživatele Lívia Elektra. ,,Každý na Instagramu a Facebooku nyní může sdílet své digitální sbírky ve Spojených státech a v dříve zmiňovaných přibližně 100 zemích. Tvůrci jako umělkyně Lívia Elektra sdílejí své NFT na naší platformě,” tweetla.

Propojení privátních peněženek s Facebookem či Instagramem však někteří odborníci na kryptoměny nepovažují za dobrý nápad. Data o svých peněženkách (a zůstatcích na nich) totiž tímto způsobem poskytnou provozovateli sociální sítě, který je nechvalně známý únikem dat. Například v dubnu 2021 unikly citlivé informace o přibližně půl miliardě uživatelů Faceboooku a následně se ocitly na hackerském fóru.

Facebook má v současnosti 2,9 miliardy měsíčně aktivních uživatelů, zatímco Instagram 1,4 miliardy.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.