Connect with us

Bitcoin

Microstrategy vlastní již 130 000 BTC – udělala další nákupy!

Zveřejněno

bitcoin
Zdroj: Unsplash.com

Společnost Microstrategy (MSTR) pokračuje v ražení své dlouhodobé strategie akumulace dalších bitcoinů. Potvrzuje to i její nejnovější investice za 6 milionů dolarů.

Michael Saylor, zakladatel a CEO Microstrategy, v úterý 20. září oznámil skrze Twitter, že Microstrategy nakoupila do svých rezerv dalších 301 bitcoinů za průměrnou nákupní cenu 19 851 dolarů. Její bilance se tak dostala na rovných 130.000 BTC, do kterých investovala 3,98 miliardy dolarů za průměrnou nákupní cenu 30.639 USD za 1 BTC.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Akcionáři však nevzali tuto informaci s velkým nadšením, protože akcie Microstrategy po Saylorově oznámení včera padly o 4,66% a během pre-market hours pokračují dále v oslabování (-1%).

Další nákupy se chystají

Další nákupy bitcoinů a zřejmě i ve větším rozsahu mohou přitom přijít již v dohledné době. Mirostrategy v úvodu měsíce informovala o partnerství s Cowen & Co. jehož cílem je prodat kmenové akcie Microstrategy třídy A za 500 milionů dolarů, přičemž tyto finance by měly být následně mimo jiné použity i na koupi dalších BTC.

Microstrategy se 130 000 BTC na rozvaze (2,47 miliardy USD) je v současnosti suverénně největší veřejně obchodovaný držitel BTC na světě. Druhé místo patří firmě Tesla Elona Muska, která však po prodeji 75% BTC v předchozím kvartálu aktuálně vlastní „jen“ něco přes 10 000 BTC za aktuální tržní cenu 205 milionů dolarů.

Zdroj:decrypt.co

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.