Connect with us

Analýzy

Na Cronosu soupeří býci s medvědy

Zveřejněno

Cronos
Cronos

V nejnovější analýze si pro vás analytici Crypto Kingdom připravili rozbor kryptoměny Cronos. Podíváme se tak na situaci na ceně i bližší info k současným novinkám a fundamentu.

Cronos x Crypto.com

Za to nejdůležitější z pohledu fungování této kryptoměny stále považujeme spuštění Cronos blockchainu, který umožňuje využívání smart kontraktů. S tím se pojil i pozdější rebranding z Crypto.com tokenu (Crypto.org tokenu) na Cronos. Tím chtějí ukázat důraz na decentralizaci na jejich blockchainu i tokenu. Snahy zde poté vidíme, kdy již běží vyšší množství validátorů. Na druhou stranu 10 největších validátorů drží přes 60 % zastakeované hodnoty. Mimo to běží i původní Crypto.com chain, kdy si tuto dual chain architekturu můžeme v jednoduchosti přirovnat např. k fungování Binance blockchainů.

O rebrandingu jsme mluvili již ve 2 měsíce staré analýze na KryptoNovinkách, kterou naleznete zde.

Růst obliby Cronosu

V poslední analýze jsme zmiňovali i různé granty pro rozvoj ekosystému Crypto.com, které mají přilákat uživatele i vývojáře na tuto platformu a zejména blockchain Cronos. V posledním měsíci přišla další várka těchto grantů. Mimo nich navíc Crypto.com oznámilo expanzi do Ameriky pro institucionální investory. Zejména poté ohlásili další řadu zajímavých sponzorských partnerství, kdy se např. stali sponzorem Mistrovství světa ve fotbale 2022. I tato partnerství můžou způsobit další zájem o Cronos token, blockchain i burzu Crypto.com.

Za poslední 3 měsíce jsme poté mohli sledovat rapidní nárůst uzamčené hodnoty v DeFi produktech, počtu transakcí i unikátních peněženek na blockchainu Cronosu. Konkrétně je poté blíže sledujeme ve videu.

Kdy vidíme v CK zajímavé příležitosti k nákupu?

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto textu jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Pro HODLery je dle nás nejzajímavěšjí gapový support pod 0,3 dolary za Cronos coin. Zde by mohly přijít velice zajímavé nákupy této kryptoměny. Swingoví tradeři využívající fixní RRR zase můžou sledovat potenciální proražení cenové úrovně na 0,55 USD a další testování této úrovně. Samozřejmě ale musíme sledovat i vývoj na dalších trzích, a to zejména na bitcoinu, který je momentálně ve velice zajímavé pozici. Rozhoduje se totiž, zdali udrží podporu, nebo se vrátí do svého trianglu. Z důvodu nejistoty současné situace se poté shodujeme na tom, že s větší alokací do kryptoměn čekáme až na větší pád, kde bychom se mohli podívat až pod 30 000 USD za bitcoin, za předpokladu medvědího trhu v cyklu BTC.

Autor analýzy

Ivo Čechman
Ivo je dlouhodobým nadšencem do kryptoměn, ve kterých se pohybuje již dlouhá léta. Znát jej můžete zejména z obsahu Crypto Kingdom, kde již od roku 2018 připravuje zejména vzdělávací obsah a fundamentální analýzy na delší časový horizont.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.