Connect with us

Binance Coin

NÁVOD | Binance NFT – Co je NFT Mystery Box a jak jej získat?

Zveřejněno

NFT Binance Mystery Box
Zdroj: Binance

NFT zažily v loňském roce velký rozmach. Postupem času začaly být stále populárnější kolekce, u kterých jste v době zakoupení nevěděli, jak vzácné NFT dostanete a kupovali jste kočku v pytli. Tento trend se časem přetransformoval a dnes můžete takové předměty pořizovat jako NFT Mystery Box. V článku se blíže podíváme na to, co jsou NFT Mystery Boxy a také na to, jak takový box koupit přes Binance NFT tržiště.

Binance NFT tržiště

Binance NFT Marketplace je platforma, která vám umožňuje kupovat, prodávat a vytvářet NFT. Tržiště je vyvinuto tak, aby umělci, hudebníci, sběratelé a dokonce i sportovci mohli předvést svůj talent a dosáhnout spravedlivého zpeněžení. NFT mohou být vytvořeny na síti na Binance Smart Chain i Ethereum a dokonce mohou být přenášeny mezi těmito dvěma blockchainy. Binance má ve srovnání s jinými platformami značnou komunitu. Jeho popularita z něj činí nejatraktivnější platformu pro umělce a tvůrce obsahu. Díky tak velké uživatelské základně je vynikající z hlediska likvidity a získávání lepších cen a hodnot uměleckých děl pro uživatele.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

TIP: Pokud se na Binance zaregistrujete přes tento link, dostanete 20% slevu na obchodování na této platformě. Nezapomeňte toho využít!

Co je NFT Mystery Box?

NFT Mystery Box, který je dostupný přes Binance NFT tržiště obsahuje speciální náhodný produkt. Kupující jsou ochotni zaplatit pevnou cenu, aniž by znali obsah, dokud daný box neotevře. Lidé tyto boxy kupují z jednoho jednoduchého důvodu – podobně jako při otevírání dárku doufají, že dostanou speciální nebo vzácné předmenty za relativně nízkou cenu. Očekávání a zvědavost přitahují kupující všech věkových kategorií.

Zájem o NFT Mystery Boxy stoupl uprostřed rozmachu trhu NFT začátkem roku 2021. Mnoho společností v současnosti vydává tyto boxy v limitované edici, které obsahují NFT různých úrovní vzácnosti a tedy i ceny. V současnosti jsou na trhu tisíce sérií těchto boxů NFT. NFT boxy obsahují více než jen umělecká díla. Některé blockchainové hry, jako například Axie Infinity, DeHero a Metamon, dávají hráčům vzácné položky do hry. Tyto vzácné NFT mohou být postavy, virtuální pozemky nebo jiné sběratelské předměty.

NFT uvnitř boxů vás mohou překvapit v obou směrech. Zatímco běžnější NFT by mohly po počátečním prodeji rychle ztratit hodnotu, vzácné NFT mohou mít hodnotu daleko za hranicí ceny, pokud po nich samozřejmě existuje poptávka. Pokud budete mít to štěstí a odhalíte tyto velmi vyhledávané tajemné boxy NFT, můžete je dát k prodeji na Binance NFT tržišti. Od listopadu 2021 je nejdražším NFT na světě umělecké dílo „Everydays: The First 5 000 Days“ od Beeple. NFT se skládá z koláže 5 000 obrázků pořízených denně od roku 2007. V Christie’s se prodal za více než 69,3 milionu dolarů, což představuje nový milník pro ekosystém NFT.

Jak získat NFT Mystery Box?

Chcete-li si koupit NFT Mystery Box na Binance, budete potřebovat účet. Pokud již máte účet, můžete jej použít k nákupu boxů NFT, aniž byste si museli vytvářet nový. Postup je následující:

1. Přejděte na Binance NFT Marketplace a přihlaste se do svého účtu. Pokud nemáte účet Binance, klikněte na [Registrovat] a vytvořte si jej. S naším registračním linkem získáte při registraci na Binance doživotní 20% slevu na poplatky za spotové obchodování.

2. Klepněte na [Mystery Boxes] na horním panelu. Potom přejděte dolů a klepnutím na [Explore Marketplace] přejděte na Mystery Box Market.

3. Vyjměte filtr [Unoopened] a najděte neotevřené boxy, které se vám líbí.

4. Jako příklad použijeme [VOGUE SG MYSTERY BOX]. Klepnutím na jeho název vstoupíte na stránku produktu.

5. Zde naleznete další podrobnosti o daném NFT včetně popisu, ceny, data expirace a dalších informací.

6. Klepnutím na [Buy Now] zakoupíte NFT Mystery Box. Mělo by se zobrazit vyskakovací okno s podrobnostmi objednávky. Klepnutím na [Confirm] dokončete nákup.

Po zakoupení vašeho boxu si jej ve vašem profilu umíte následně prohlédnout a rozbalit. Následně budete takové rozbalené NFT moci prodat, případně si jej nechat.

Závěr

V dnešním návodu jsme se blíže podívali na to, co je NFT Mystery Box a jaké jsou jeho vlastnosti a benefity. Podívali jsme se také na to, jak tyto boxy pořídit. Binance NFT tržiště nabízí mnoho takových Mystery Boxů, které mohou obsahovat také velmi cenné položky. Na druhou stranu – je to jako kupování stíracích losů – je velká šance, že vaše náklady budou vyšší, než samotná odměna.

Binance CZ

Doporučujeme vám přečíst si také naši recenzi Binance Card– o dalším zajímavém produktu této největší kryptoburzy na světě či náš návod, jak používat na Binance funkci staking pro úročení nakoupených kryptoměn.

NÁVOD | Binance staking – Co je staking, jak funguje a proč využít právě ten od Binance

 

Zdroj: Binance

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.