Connect with us

Bitcoin

Podpis zákona o zákazu těžby BTC v New Yorku se odkládá – guvernérka chce čas

Zveřejněno

New York City
Zdroj: Pexels.com

Guvernérka New Yorku Kathy Hochulová zatím nepodepsala návrh kontroverzního zákona týkající se omezení respektive zákazu těžby bitcoinu (BTC) a jiných Proof of Work kryptoměn v jejím státě. Konstatovala jen, že se ním bude v následujících měsících pozorně zabývat.

Pokud Kathy Hochulova podepíše tento zákon, těžba Proof of Work kryptoměn v New Yorku (zejména BTC) bude výrazně omezena pouze pro případy, kdy těžaři využijí k provozu svých mining strojů 100% obnovitelnou tzn. zelenou energii.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Tento zákon už přešel v Senátu státu New York, ale do definitivní platnosti se dostane až ho podepíše guvernérka Hochulová. Ta se však rozhodla vzít si na jeho posouzení čas, přičemž vzkázala, že rozhodnutí může padnout až za několik měsíců. ,,Celý zákon si velmi velmi pozorně prohlédneme. Během následujících 6 měsíců nás čeká hodně práce,“ konstatovala.

Hochulová se zjevně nechce rozhodnout unáhleně – už dříve totiž naznačila, že je třeba, aby se hledaly cesty, které povedou k udržení rovnováhy mezi ochranou životního prostředí a tvorbou pracovních míst. Těžaři BTC v New Yorku se totiž mezitím stali důležitou součástí průmyslu tohoto regionu a zjevně nechce, aby ze státu ze dne na den odešli.

,,Musíme vyvážit ochranu životního prostředí, ale také chránit příležitosti pro pracovní místa, která směřují do oblastí, kde není mnoho aktivity a ujistit se, že energie, kterou tyto subjekty spotřebují, je řízena,“ uvedla nedávno.

Hochulová může mezitím myslet i na blížící se volby uvědomujíce si, že mezi fanoušky bitcoinu může mít také potenciální voliče. Aktuálnímu tématu omezení těžby BTC v New Yorku jsme se věnovali podrobněji v tomto článku.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.