Connect with us

Instituce

Společnost Venmo patřící Paypalu spustila krypto cashback program

Zveřejněno

eCommerce
Pixabay.com

Nedávné oznámení platebního giganta PayPalu odhalilo, že uživatelé Venmo nyní mohou převádět cashback odměny na kryptoměny. Nová funkce umožní zákazníkům, kteří vlastní kreditní kartu, aby mohly nakupovat kryptoměny na svých účtech. Tuto možnost však budou mít pouze pomocí odměn z cashbacku získaných za své výdaje. Funkce je známá jako „Cashback to Crypto“, jejímž cílem je rozšířit funkce, které jsou na platformě již k dispozici.

Cashback to Crypto na Venmo

Zákazníci mají také možnost tuto funkci kdykoli zapnout a vypnout. A pokud se rozhodnou ji používat, nebudou za převod implementovány žádné transakční poplatky. Zákazníci si mohou vybrat ze čtyř kryptoměn, na které svůj cashback převedou. Mezi ně patří Bitcoin, Ethereum, Litecoin a Bitcoin Cash.

Zmíněná funkce poskytuje zákazníkům Venmo způsob, jak jednoduše prozkoumat pro ně nový kryptoměnový trh. Ale v prostředí, které už znají a jsou s ním seznámeni. Tím, že využívají platformu, u které už vědí, jak se na ní pohybovat, jim tato skutečnost jim dodá větší důvěru při prvotním průzkumu tohoto trhu.

PayPal v kryptosvětě

Mateřská společnost Venmo, poskytovatel platebních služeb PayPal, byla vždy v první linii, pokud šlo o digitální platby. A stejně tak je tomu také v případě plateb kryptoměnami. Zpracovatel plateb koncem loňského roku oznámil, že svým americkým zákazníkům poskytne přístup ke krypto vyúčtování. A co víc, uživatelé PayPalu mohou také nakupovat, prodávat a držet kryptoměny na svých účtech u PayPalu.

Závazek společnosti PayPal přinášet kryptoměny masám se stále více uplatňuje. Navíc platební gigant oznámil, že v srpnu konečně rozšiřuje kryptoměnové platby také pro britské zákazníky. Tento krok by konečně rozvinul krypto služby společnosti tak, aby nebyly k dispozici pouze v USA.

Ačkoli historie PayPalu s kryptoměnami nebyla vždy přívětivá, zdá se, že zpracovatel plateb se nyní v krypto platbách opravdu angažuje. Generální ředitel společnosti PayPal Dan Schulman v dubnu označoval kryptoměny za „opravdovou příležitost“.

Venmo vplouvá do neprobádaných vod

Toto je první vpád Venma do světa kryptoměn. I když to samé se samozřejmě nedá říct o jeho mateřské společnosti. Platební platforma, která poskytuje sociální způsob odesílání a přijímání peněz, nyní testuje nové možnosti.

„Zavedení funkce Cashback to Crypto pro kreditní kartu Venmo nabízí zákazníkům nový způsob, jak začít objevovat svět kryptoměn,“ řekl Darrell Esch, SVP a GM z Venmo. „Využíváním svých zpětně získaných peněz každý měsíc k automatickému a bezproblémovému nákupu jedné ze čtyř kryptoměn na Venmo.“

Tato funkce poskytuje zákazníkům možnost skutečně nakupovat a prodávat kdykoli své kryptoměny. Zákazníci se také mohou rozhodnout, že budou uchovávat kryptoměny, které si zakoupí, na svých účtech. V tiskové zprávě ale nebyla zmínka o možnosti převést kryptoměny z platformy ven. Zákazníci tedy budou muset provádět všechny své činnosti související s kryptoměnami zcela ve Venmo platformě.

Zdroj: 1. cointelegraph.com, 2. coinjournal.net

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

Popularne