Connect with us

Kryptoměny

Star Atlas: NFT play-to-earn hra s kosmickou tématikou, která vás dostane

Zveřejněno

Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Dnes si představíme další NFT hru založenou na modelu play-to-earn, která brzy startuje. Hra Star Atlas je posazena do prostředí vesmíru, přičemž hráčům nabízí široké možnosti, jak spojit příjemné s užitečným – hrát a zároveň při tom vydělávat.

O hře …

Star Atlas je herní metaverse příští generace, který vychází ze spojení nejmodernějšího blockchainu, real-time, video her pro více hráčů a decentralizovaných finančních technologií. Real-time technologie využívající nanity Unreal Engine 5 umožňuje vizuální zážitky z video her v kinematografické kvalitě. Technologie blockchain využívající síť Solana přináší zážitek z hraní bez nutnosti provozu herních serverů. NFT tokeny získané a obchodované v rámci Star Atlasu vytvářejí ekonomiku, která replikuje hmatatelnost aktiv a vlastnictví ve skutečném světě.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Ve hře máte možnosti zvolit si jednu ze tří frakcí, za kterou budete hrát. Hra je totiž posazena do roku 2620. V této daleké budoucnosti vznikly tři hlavní frakce:

MUD teritorium, které spravuje lidstvo

ONI region, který představuje konsorcium mimozemských ras

USTUR sektor, který je ovládán inteligentními Androidy.

Tyto frakce neustále bojují o zdroje, územní a politickou nadvládu. Vy, občan frakce Star Atlasu, budete mít možnost ovlivnit výsledek tohoto mezigalaktického konfliktu a zároveň vytvořit příležitost získat odměny za své aktivity.

Na vývoji pracuje aktuálně do 200 zaměstnanců a vývojářů, přičemž v průběhu rok plánují zaměstnávat až 500 zaměstnanců, kteří budou aktivně pracovat na vývoji hry v každém ohledu.

3 zóny

První zónou je bezpečná oblast chráněna vaší frakcí. Toto je první stupeň obtížnosti. Uživatelé mohou prozkoumat metaverse a účastnit se všech částí hry kromě destruktivních – například bojových. Oblast funguje jako průvodce a umožňuje hráčům porozumět mechanice hry.

Druhá zóna již obsahuje nějaké riziko. Je to úroveň hry pro hráče, kteří se cítí dostatečně sebevědomí na to, aby se zapojily do boje. Tyto oblasti jsou však zajištěny skupinami počítačem řízených žoldáků. To umožňuje hráčům zapojit se do boje bez rizika trvalého zničení jejich majetku (NFT).

Poslední zóna je pouze pro ty nejodvážnější. V této fázi je povolen plný boj a části vašeho NFT majetku mohou být zcela zničeny. Zničená loď bude mít například majetek, jako jsou různé zdroje a členové posádky. Prohraná bitva v této zóně bude mít za následek rozpadnutí majetku lodě na součástky, odpad, členy posádky. Určité množství se navždy ztratí, čímž je myšleno, že reálně můžete přijít o vaše získané NFT. Hra v této fázi připomíná realitu, kde vás špatně rozhodnutí budou stát reálné peníze. Motivací vstupu do této zóny jsou však mnohem vyšší odměny i šance získat cenné zdroje a vydělat. Troufáte si?

Herní možnosti

Hra má několik aspektů, které vám dokáží generovat profit. Pokud nejste rodilý bojovník, můžete se vydat cestou těžby surovin. Abyste mohli bojovat, musíte si vybavit svou loď potřebnými komponentami jako je posádka, palivo, výzbroj a podobně. Všechno vás bude stát reálné peníze (ATLAS). Ve hře budou o vašem úspěchu nebo neúspěchu rozhodovat detaily jako vycvičenost posádky. Jedná se o komplexní síť, kterou musíte brát při vaší výpravě v úvahu.

Pokud máte rádi mírumilovný život, můžete se vydat cestou stavitelů. Stavitelé Star Atlasu vyrábějí zboží a zdokonalují technologie. Budete pracovat a obchodovat s extrakty a rafineriemi, které dodávají přírodní zdroje – všechno jsou to NFT potřebné pro váš výzkum, vývoj a výrobní procesy, které probíhají na dostupných pozemcích. V závislosti na tom, jak kalibrujete své schopnosti, můžete zvýšit rychlost vytváření, zvýšit účinnost receptů nebo omezit plýtvání zdroji. Míchání a spojování těchto vlastností vám přinese výhodu při zdokonalování vaší specializace. Ať už vyrábíte nové zboží a technologie nebo vyrábíte struktury pro obyvatele Star Atlasu, budete potřebovat ATLAS, hlavní menu ve hře. Protože vše, co vyrobíte, reprezentuje NFT, vaše výtvory lze obchodovat i za ATLAS nebo jiné položky ve hře.

Vesmírné lodě

Nepochybným lákadlem jsou vesmírné lodě, které jsou aktuálně ve hře dostupné. Na výběr máte několik různých tříd podle vzácnosti, přičemž dané typy lodí mají své primární využití – bitevní loď, transportní a podobně. Ceny se pohybují od 20 USDC po 30 000 USDC. Vývojáři však potvrdili, že budou postupně přidávány další a další lodě. Ty nejdražší budou stát od 4 do 10 milionů dolarů.

Ekosystém ATLAS + POLIS

Ve hře se budou využívat dva tokeny. POLIS poskytuje držiteli strategické výhody politické nadvlády. Ovládání oblasti vesmíru otevírá mechaniku zdanění ostatních hráčů a schopnost definovat pravidla, zákony, pokuty a poplatky v rámci mikro-metropole. POLIS také poskytuje držitelům skutečná práva v oblasti správy při rozhodování o dlouhodobém rozvoji – otevírání potenciálu čisté decentralizace vývoje her v následujících letech.

ATLAS je transakční měna používaná v celém metaverse digitální ekonomiky. ATLAS se používá prakticky na všechny transakce v rámci metaverse a bude to také jeden z hlavních mechanismů finančního odměňování jeho obyvatel. V podstatě všechny NFT produkty ve hře budete kupovat a prodávat za tento token. Vaše zisky ve hře můžete tedy promítnout do ATLAS tokenů a ty následně můžete prodat za fiat měny, případně jiné kryptoměny na integrované decentralizované směnárně.

Co se týče finančních statistik, token ATLAS aktuálně stojí 0,095 USD, přičemž jeho tržní kapitalizace je jen 205 milionů. Z tohoto pohledu má ATLAS obrovský prostor pro růst v případě, že se hra uchytí a bude o ni obrovský zájem. Berte však na vědomí, že v oběhu je pouze 6% z celkového množství. Hromadit tento token můžete na decentralizované směnárně Raydium DEX za 70 až 110% ročně, v závislosti na vybraném LP (na výběr vůči USDC nebo RAY).

Shrnutí

Pokud patříte mezi fanoušky vesmírné tematiky, a máte čas a chuť – může být Star Atlas pro vás tím pravým. Široké herní možnosti, ekosystém Solana a NFT vám zajistí skvělý herní zážitek, přičemž vedle užívání si dokážete i vydělávat. Mezi další oblíbené hry, které brzy startují patří i fantasy hra Faraland, o které jsme vám rovněž napsali článek. Pokud vás tato tematika zajímá, můžete se přidat do mé bezplatné Telegram skupiny, kde pravidelně informuji i o NFT.

Přečtěte si zajímavé novinky

Coinbase spustí vlastní NFT trh – Bude však jiný než OpenSea

Na cestě za Polkadot parachainy: Známe termíny DOT aukcí! (8. díl)

Kryptoměna SHIBA zaplavila celý trh: Obrovské objemy a rostoucí chamtivost

Chcete obchodovat, ale netroufáte si? Vyzkoušejte trading boty

Pokud si netroufáte obchodovat ručně, případně na to nemáte čas, řešením mohou být automatizovaí trading boti, kteří obchodují za vás podle vašich nastavení. Takoví roboti během tohoto roku vydělali každý měsíc desítky procent. Více informací, podrobný návod a statistiku naleznete níže v článku.

Návod ako používať trading botov – Nastavenie, štatistika ziskov, tipy, recenzie a riziká

zdroj: Star Atlas

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.