Connect with us

Kryptoměny

Zkrachovaný Voyager Digital umožní zákazníkům výběry jejich aktiv

Zveřejněno

Dolár
Zdroj: pexels.com

Klienti zbankrotované kryptoměnové firmy Voyager Digital se dozvěděli povzbudivé zprávy – společnost oznámila, že postupně začne „otevírat dveře“ a umožní klientům výběry jejich zmražených aktiv. Stane se tak zhruba měsíc po stopnutí této možnosti.

Voyager Digital v pátečním bloku informoval, že klienti, kteří měli na účtech této platformy americké dolary, si je budou moci postupně vybrat s limitem maximálního výběru 100 000 dolarů během 234 hodin. Tato možnost by jim měla být přístupná od 11. srpna, přičemž převody by měly být uskutečněny do 5 až 10 pracovních dnů.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Toto oznámení následuje krátce poté, co americký konkurzní soud povolil společnosti Voyager použít 270 milionů dolarů, které má na účtu v Metropolitan Commercial Bank v New Yorku, k odškodnění poškozených klientů.

Voyager oznámil bankrot 5. července podle kapitoly 11 u soudu jižního okresu v New Yorku a následně oznámil, že primárním cílem vedení firmy je odškodnit všechny klienty. Včera jsme vás informovali, že firma má minimálně 20 aktivních zájemců o odkoupení jejích aktiv.

Možnost výběru aktiv z platformy působí povzbudivě, ale nutno je dodat, že ztráty firmy se odhadují na částku téměř 10 miliard dolarů, přičemž firma má kolem 100 000 věřitelů. Na to, aby byly vykompenzovány ztráty všech klientů, tak bude nutné získat více než zmiňovaných 270 milionů USD.

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.