Connect with us

Nezaradené

Analýza Bitcoinu (11.7.): Čekáme na data inflace USA

Zveřejněno

analyza btc (19)
Zdroj: koláž Kryptonovinky, Pixabay.com

Kryptonovinky na základě spolupráce s kryptotrejdermi ze slovenské a české scény přináší pravidelné aktualizace k Bitcoinu. Dnes se na krále kryptoměn bitcoin a také na Ethereum podíval Ing. Jan Charvát z Crypto Kingdom.

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Kryptoměnové trhy jsou nyní v područí indexu SPX, který se nachází v jasně viditelném medvědím trendu, který je popoháněný špatnými fundamenty hlavně ze situace vysoké inflace. Samozřejmě tomu pomáhají rostoucí ceny komodit kvůli situaci na Ukrajině a další situace zavírání vývozu klíčových komodit.

BTC/USD

Po konsolidační struktuře bitcoinu by technicky měla přijít další noha směrem dolů do hranic 16 – 12 000 USD jako pokračování downtrendu.

Analýza bitcoinu

Analýza bitcoinu

Býci zatím nemají dostatečně naakumulováno, abychom mohli smíšet v reverzní strukturu. Podle výsledků inflace bych se zatím přikláněl k dalšímu poklesu trhů.

Dominance bitcoinu

Analýza BTC dominance je z mého pohledu absolutně beze změny z poslední analýzy. V praxi to znamená návrat na 50% dominanci a ještě poslední kapitulace altcoinů.

Kapitalizace altcoinů

Za týden se u kapitalizace altcoinů nepřišla také žádná změna. Jsme v konsolidační struktuře, kde jsem otevřený možného výstřelu na rezistenci na 600 mil. USD.

Kapitalizace altcoinů

Kapitalizace altcoinů

S&P 500

Co opravdu nemám rád, je ukončení páteční americké seance těsně před rezistencí.

Analýza SPX

Analýza SPX

Nacházíme se před rezistencí low posledního platného swingu a zároveň těsně pod dowtrendovou linií. Navíc jsme i v gapové oblasti s patternem 123low. Bude to velmi zajímavá a volatilní situace graficky připravená právě na středeční data z USA inflace. Ten trh bude velmi volatilní. Nedokáži nyní na základě těchto dat predikovat, zda poletíme dolů. Nějaký vnitřní pocit mi říká, že poletíme nahoru, aby velcí hráči vytvořili býčí pasti.

Závěr analýzy

Já si osobně myslím, že dno jsme ještě na globálních trzích i na kryptoměnách nenašli. Mám pro to hlavně dva své důvody. Prvním důvodem je psychologie, neboť při větších crashích vždy FED zachraňoval akciové indexy. V posledním projevu J. Powella bylo řečeno, že FED bude stahovat vysokou inflaci i za cenu možné krátkodobé recese, což je pro trhy nepříjemná rétorika. Trhy nebudou mít nyní podporu FEDu, tak proč by velcí hráči sami vytahovali trh. A druhou tezí je technická analýza u zlata, stříbra a dolarové indexu, kde nejsou ještě dokončené trendové struktury.

Pokud chceš každodenní analýzy, predikce na ziskové příležitosti a podporu komunity. Tak se přidej k nám!

UPOZORNĚNÍ: Informace zveřejněné v tomto článku jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investičním poradenstvím nebo obchodním doporučením.

Autor analýzy

Ján Čuraj

Ing. Jan CharvátCryptoKingdom50-50
Tradingu se věnuji 16 let a byl jsem traderem hedgeového fondu v obchodování měnových futures. Aktuálně obchoduji čtvrtým rokem kryptoměny pro Crypto Kingdom a řídím vlastní alternativní fond zaměřený na ruční a robotické obchodování kryptoměn.

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.