Connect with us

Bitcoin

Scaramucci je ohledně BTC a ETH nadále býčí – investice by neměly být jen spekulativní

Zveřejněno

býk
Pixabay.com

Zakladatel a řídící partner investičního fondu SkyBridge Capital Anthony Scaramucci je v souvislosti s kryptoměnami v čele s bitcoinem (BTC) nadále mimořádně optimistický.

Anthony Scaramucci v čerstvém rozhovoru na zpravodajském kanálu doporučil investorům, aby se dívali za horizont současného medvědího trhu, zůstali trpěliví a přemýšleli ohledně kryptoměn dlouhodobě. Zároveň poznamenal, že několik nedávných událostí v krypto prostoru by mohlo vyvolat „mnohem více komerčních aktivit” než dosud.

TIP: Chcete vedieť  ako na staking na burze Binance  alebo  ako na tejto burze nakúpiť kryptomeny ?  Pripravili sme pre vás návody a  registračný link s 20% zľavou  na obchodné poplatky.

Jako býčí zmínil zejména dva fundamenty:

  • neustále rostoucí adopci Lightning Network, tedy řešení, které umožňuje rychlé, instantní a levné bitcoinové transakce
  • zapojení se giganta BlackRock do bitcoinového ekosystému

Největší správcovský gigant na světě BlackRock, který spravuje kapitál v hodnotě přes 10 bilionů dolarů, nejprve potvrdil partnerství s Coinbase a následně v minulém týdnu oznámil i založení vlastního privátního bitcoinového fondu určeného pro jeho institucionální investory.

K zapojení BlackRock do světa BTC, se kterým tato firma dlouho váhala, Scaramucci dodal: ,,Jen chci lidem připomenout, že existuje (bude existovat) jen 21 milionů bitcoinů a uvidíte šok z poptávky s velmi malou nabídkou.“

Investice do ETH by neměla být jen spekulativní

Scaramucci, který má za sebou i nechvalně krátké působení v Bílém domě za vlády Donalda Trumpa, které mu však poskytlo příležitost vidět za oponu a dívat se na trhy i očima politiků, zmínil také kryptoměnu Ethereum v souvislosti s jejím přechodem na Proof of Stake. K tomu by mělo dojít podle nejnovějších odhadů už kolem 15. září.

,,Mnoho obchodníků pravděpodobně spekuluje na tuto fámu. Pravděpodobně budou prodávat při zprávě o sloučení (merge). Lidi však upozorňuji, aby to nedělali, protože jde o skvělou dlouhodobou investici,“ prohlásil naznačující, že ačkoli růst ceny ETH je v současnosti zřejmě poháněn zejména spekulací a dobře známým „kup spekulaci, prodej novinku“ (buy rumours, sell news), on vidí v ETH dlouhodobý potenciál.

Pokud jde o globální ekonomiku, po zveřejnění posledních čísel o vývoji inflace v USA, které byly nečekaně optimistické, poznamenal, že vrátit se do silné pozice, ve které byla ve 4. kvartálu 2019 před vypuknutím pandemie, by se mohla během 6 až 12 měsíců.

Scaramucci následně ještě jednou zdůraznil, že je ohledně kryptoměn býčí a varoval investory, aby nepodléhali panice kvůli jejich vysoké volatilitě. ,,Pokud mám pravdu a BTC dosáhne 300 000 USD, nezáleží na tom, zda jste ho koupili za 20 000 USD nebo za 60 000 USD. Budoucnost je před námi, děje se to dříve, než jsem si myslel.“

Na závěr dodal, že SkyBridge Capital má nejsilnější pozici v BTC a ETH, ale investuje i do konkurence Ethereum kryptoměny Algorand (ALGO) a u kryptoměn, u kterých očekává růst, zmínil i Solanu (SOL).

Zdroj:cointelegraph.com

Upozornění
Názory a stanoviská uvedené v tomto článku jsou publikované jen pro informační účely a v žádném případě nejsou nemožné vnímat jako investiční radu. Žádný obsah na stránkach Kryptonovinky.sk a Kryptonovinky.com není možný považovat za finanční, investiční nebo jiné poradenství. Upozorňujeme, že investovaní do kryptoměn může vést k ztrátám.

[youtube-feed]

Nejnovější příspěvky

Popularne

Kontakt | Reklama


Informace pro čtenáře

Informace na adrese kryptonovinky.com jsou výhradně informačního charakteru a v žádném případě nejsou investiční radou nebo obchodním doporučením. Nejsme obchodní poradci. Portál kryptonovinky.com nenese žádnou odpovědnost za vaše případně finanční ztráty při investici do kryptoměn nebo na jiných trzích. Ačkoliv se věnujeme především tématu kryptoměn, upozorňujeme, že jsou velmi volatilní a proto jsou považovány za rizikovou investici, která může vést k vysokým ztrátám. V žádném případě nejsme zodpovědní za škody, které mohou vzniknout na vašem účtu. Pro skutečné finanční rady kontaktujte svého finančního poradce. Do kryptoměn byste neměli nikdy investovat více peněz, než si můžete dovolit ztratit.


Více informací naleznete zde.© 2021 Introducing s.r.o.
Šéfredaktor: Martin Gregor.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu zakázáno. Provozovatelem serveru Introducing s.r.o. , IČ:07990201.